Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Édesítőszer nélküli fehérjepor?

Édesítőszer nélküli fehérjepor?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen fehérje? Nem szeretem hogy szukralóz van a fehérjeporokban.

2020. jan. 27. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

biztos van, de mivel a cukor nagy mumus a fitnessiparban, nem nagyon hiszem hogy annyira reklámoznának ilyet

amúgy ha a szukralózzal van bajod, könnyen lehet steviásat találni.

2020. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Azért raknak a fehérjeporba édesítőszert és még sokféle adalékanyagot, hogy elviselhető legyen az íze és a szaga. A nyers fehérje büdös és rossz ízű. Ahhoz, hogy minél ehetőbb/ihatóbb legyen, adalékanyagokat - többek között édesítőszert adnak hozzá. Ezért nem fogsz találni olyat, amiben nincs valamilyen édesítőszer. Ahogy az első is írta, vegyél olyat amiben sztevia van szukralóz helyett ha az utóbbit nem szereted.
2020. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A myproteinnek vannak ilyen termékei. Az ízesítetlen impact whey proteinben és az organic whey proteinben sincs édesítőszer. Mindkettőt próbáltam, olyan mintha híg tejet innál. Nekem nincs vele problémám alapból sem, de nem vagyok édesszájú, szóval lehet hogy másnak ez már ihatatlan. Néha kakaóporral ízesítem a változatosság kedvéért, de egyébként az organic wheyből az ízesített verziók sem tartalmaznak édesítőszert.
2020. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2020. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alternativa lehet a Scitec LS (lightly sweetened) termeke, van benne edesito, de kisebb mennyisegben.
2020. jan. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Király, hogy van ilyen...
2020. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!