Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rendben lenne igy a kaja+edzes?

Rendben lenne igy a kaja+edzes?

Figyelt kérdés

Reggeli Scitec Nutrition 100% Whey Protein + 50g Zab + viz

10orai: 1 db banan + 1 sonkas szendvics tk kenyerrel vajjal

13ora: 70g rizs parolt zöldseggel + 100g csirekemell file

16ora: 70g rizs parolt zöldseggel + 100g csirkemell file

17:30: edzes + utana Serious Mass

19ora: 70g rizs parolt zöldseggel + 100g csirkemell file


esetleg este meg utana kis turo vagy valami.


Elfelejtek folyton enni, es ektomorf vagyok azt meg tudni illik. Heti 3x edzek:


hetfö: mell + bicepsz

szerda: lab (muszaj egy egesz napot raszannom, nagyon palcikak a combjaim)

pentek: vall hat


Haladoknak köszönöm a segitsegeket elöre is!

23/f



2020. jan. 28. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit kevés az a durván egy fél csirkemell egy napra. Viszont, ha a makroid így jönnek ki és neked sem rossz, maradhat.


Egyébként rendben van, amit írtál. Majd figyeld hogy reagál a tested és az alapján variálhatsz.

2020. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A tricepszed elveszett, vagy olyan jó, hogy nem edzel rá külön direktbe ?

Mert ha bicepsz van, akkor nem értem, hogy tricepsz miért nincs.


Most te igazából tömegelsz, vagy diétázol?

Mert nem igazán tudom eldönteni, hogy melyik, ebből a kajából. (Tömegnövelő vs <1500 bevitel)


Egyáltalán mik az alapadataid (magasság/súly/edzésmúlt)?

2020. jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
powerbuilder.hu nézd meg.
2020. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

178cm vagyok es 65 kilo.

tömegeles lenne a celom.

tegyek több csirkemellet az etrendbe?


javaslatok? hova tehetnem a tricepszet?

2020. jan. 28. 12:51
 5/12 anonim ***** válasza:

#4


Én a helyedben több csirkét + rizst (vagy bármi lehetőleg lassú felszívódású CH-t) tennék az étrendbe.

A tömegnövelő helyett is, inkább normál kaja hacsak nincs valami "lehetőségkorlátozó" ami miatt tömegnövelőt használsz edzés után.


(a tömegnövelőben mindössze fehérje + cukor (általában kukoricaszirupból kivont szőlőcukor jellegű felszívódási tulajdonságokkal rendelkező) van (kb, mintha sütit/csokit/cukrot ennél), cserében irtózatosan drágák. Amit te említettél annak a 5450g-os kiszerelése a leírása szerint kb 16 adag, és szintúgy a leírás szerint 2 adagot kellene beszedned naponta.

Jóval jobb szénhidrátok érhetők el jóval olcsóbban, a "fölös pénzből" inkább egy jobb vitamint érdemes szerezni.

2020. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nagyon nehezen megy le ennyi kaja is, azert vettem meg ezt a tömegnövelöt... azt hittem jo ötlet lesz a kommentek alapjan. :(
2020. jan. 28. 14:35
 7/12 anonim ***** válasza:
178 cm-hez 65 kg nagyon karcsú. Ha ennyire nehezen szedsz fel tömeget akkor meg lehet próbálni “hizlalósabb” kajákat. Pl sertés hús, na persze nem azt mondom h napi 5x egyel jó zsíros oldalast de mondjuk en szoktam enni heti párszor szuzermet vagy kevésbé zsíros natur karaj-t es max 2-3 kg felesleg van rajtam es lehet h nem is azoktól. Ja es nincs szuper genetikam.
2020. jan. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és figyelj a változatosságra mert ha majdnem minden nap ugyanazt eszed napi 3x pl.rizs csirkemell akkor nagyon hamar megfogod unni és abba hagyod az egészet. Par hét után ki fog fordulni a szadbol a csirkemell. Egyel még halat pl. lazac vagy ha az draga neked akkor tőkehal, tonhal. Marha hus vagy vadhusok is nagyon jó(pl. őz, szarvas) mert majdnem annyi feherjet tartalmaznak mint a csirkemell es nagyon kevés zsírt.
2020. jan. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha osztott edzéstervet szeretnél követni akkor muszáj lesz heti 4x jarnod h bele férjen minden, pl. a tricepszet nem lehet kihagyni. És a hasizmot se latom sehol pedig arra is kell edzeni. 1: nem elég ha lapos. Izmos, mutatós vagy plane kockás akkor lesz ha edzel rá. 2. nagyon sok gyakorlatnal szerepet jatszik a has illetve torzsizom es ha nem edzel ra jó pár gyakorlatot nehezebben fogsz tudni kivitelezni.

Ha pedig csak 3x tudsz jarni edzeni próbáld ki a teljes testes edzést. Naturalba szinte tök mindegy h heti 3x1 comb gyakorlatot csinálsz vagy 1x3-4-t.

2020. jan. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hamar meg fogod unni. Én nem szórakoznék ilyen 70 grammnyi rizsekkel, inkább ennék kevesebbszer többet. Időben is sokkal praktikusabb, mint 3 óránként szaladgálni mikrózni a kaját, betolni, aztán mosogatni.
2020. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!