Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mièrt esik nehezemre az edzès...

Anika2225 kérdése:

Mièrt esik nehezemre az edzès és mièrt èrzem úgy hogy nem birom?

Figyelt kérdés
152 nagas vagyok ès 72 kiló amikor elkedzek edzeni úgy èrzem nem birom ès nehéz.Pedig fogyni akarok.
2020. jan. 29. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom kényszernek,büntetésnek érzed
2020. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz pontosan?

Mennyire voltál passzív előtte?

2020. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
eleget kell enni, kivéve ha direkt éhgyomorra edzel, de az más téma. és minél kipihentebb vagy, annál jobban megy. idővel megszokod a gyakorlatokat, a mozgást stb. de kedv is kell hozzá, szeretni kell ami nem mindig jön magától, akarni kell és jó lesz. valamivel motiváld magad, vegyél jó edző ruhákat, nézz videókat például.
2020. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mindig is nehezemre esik lehet a kevès alvás miatt vagy azért mert nem szeretek edzeni de muszály
2020. jan. 29. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz kepest a kepen amit nemreg kuldtel nekem teljesen vekony vagy. 2 naponta meg kiirsz valami kamu kerdest. Dontsd mar el mit akarsz.
2020. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
melyik kepen vagyok vekony?
2020. jan. 29. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rossz az étkezésed, vagy az "egyéb életmód"(munkahelyi stressz/időbeosztás, és hasonlók,) túlságosan korlátozzák a regenerációt.
2020. jan. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!