Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fenék edzés nyárig?

Fenék edzés nyárig?

Figyelt kérdés
Jelenleg elég kicsi fenekem van, ezért úgy döntöttem, hogy nyárra formába hozom magam. Ha heti 5-6x megcsinálok napi 4*12 guggolást egyre nagyobb súlyokkal, akkor nyárra lehet eredménye? 17/L

2020. febr. 3. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Lehet eredmenye, de kokplex edzeterv kell..

Bar 3 honap alatt is lesz lathato eredmenye, csodara azert ne szamits. 3 honap alatt nem lehet megbaltani a vilagot. A noknek egy jo alak tobb evnyi melo. (Pont mint nekunk ferfiaknak is)

2020. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
guggolással azért óvatosan (főleg súlyokkal), combot is növesztesz vele.
2020. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Sok eredményt ne várj napi 5 perc edzéstől.
2020. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Én legalább felkelek a fotelből, és próbálkozok :) És nem napi 5 percet edzek elhiheted. Csak el ne felejtsd letörölni a kijelződről az olajos chips foltokat :D
2020. febr. 3. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

"#3 Én legalább felkelek a fotelből, és próbálkozok :) És nem napi 5 percet edzek elhiheted. Csak el ne felejtsd letörölni a kijelződről az olajos chips foltokat :D"


Ha felkelnél a fotelből, akkor nem itt kérdeznéd, hogy a lapos seggedből, hogy tudsz egy 10 éves kisfiú szintjét elérni 5 perc edzéssel.

2020. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább nézz neten valami normális edzéstervet, mert ennek így semmi értelme.
2020. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkora súlyokkal guggolj, hogy másnap ne legyen kedved újra guggolni. Szóval a heti 5, 6 alkalom szerintem sok, nincs ideje regenerálódni az izmoknak.

Inkább kevesebbszer, de nagyobb súlyokkal.

2020. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eleg heti 2-3x megedzeni az alsotested, mivel kezdo vagy ez is eleg terheles ahhoz hogy ugyanazt elerd mint heti 5-6 edzessel.


Guggolas mellett csinalj csipotolasokat is, ami direkt popora megy es variald a popsi gyakorlatokat popsigepekkel is.

2020. febr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Arnold277 ***** válasza:
Ha rámírsz privátban írok edzéstervet szivesen.
2020. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!