Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jogos volt a...

Szerintetek jogos volt a felháborodás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Leszögezem először is hogy nem troll kérdés.

Ma történt velem.Eppen edzegettem mikor egy ilyen nagyob darab csávó nem tudom ki az lehet a terem tulajdonosa oda szóllt nekem.Mindkét felére súlyt rakni a gépre mert tö nkre megy,mneghajlik és kifizetheted.Ez akkor történt mikor a guggoló gépen guggoltam és 70kg volt az egyik felén a másikon nulla.Szerintetek ezzel akkor kár vétettema teremnek?Mindig rendeletszerúen használoma gépeket,súlyokat nem dobálok.Tiszteletben tartok mindent és mindenkit.Jogos volt a felháborodás?



2020. febr. 5. 19:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
JA és egy panatta gépről volt szó.
2020. febr. 5. 19:24
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jogos volt, de modortalan volt az illető megnyilvánulása, ha úgy hangzott, ahogy leírtad.
2020. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaza volt az embernek. A stilus mar mas kerdes. Minek raksz csak az egyik oldalra 70 kg-ot??
2020. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Minek rakodok ez jó kérdés.Közelebb voltak a súly állványhoz.

De ez most olyan hogy autokölcsönzőm van és veszek egy audi v6 motoral szerelt autot.És aki ki bérli meg mondom hogy 100 fölé nem mehet mert elromlik és fizeti.

2020. febr. 5. 19:32
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen úgy hangzott.Rendesen fel förmedt.Modortalanul mondta mindekét felére súlyt rakni mert meghajlik és ki fizetheted.
2020. febr. 5. 19:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"De ez most olyan hogy autokölcsönzőm van és veszek egy audi v6 motoral szerelt autot.És aki ki bérli meg mondom hogy 100 fölé nem mehet mert elromlik és fizeti."


Tévedés, ez olyan, mintha az egyik oldalon a keérknyomást felére csökkentetted volna és úgy akarnál vele 160-nak száguldozni!

2020. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na de akkor is nem vétettem egetverő nagy kárt a teremnek.Nem rongáltam vagy hasonló.Soha nem is vétek az etiket ellen.Nem dobálom a súlyokat,nem hangoskodok....Szerintem ezt ennyire nem kellet volna felfújni
2020. febr. 5. 19:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Jaj, nem kell minden ennyire magadra venni.. ő egy kicsit bunkó volt, lépj tovább.
2020. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem dobálod a súlyokat meg nem zajongsz, a gép tönkremegy, ha nem rendesen használod, pl. féloldalasan terheled. Ez nem illem kérdése, hanem rongálásnak minösül, ha a figyelmeztetés ellenére is folytatod, ennek pedig komoly anyagi következménye lesz rád nézve.

Az, hogy bunkó stílusban figyelmeztettek, az illetö részéröl nem jogos, de a tartalma a figyelmeztetésnek igen.

2020. febr. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A logika azt diktálja hogy egyenletesen oszd el a súlyokat. A saját százezres gépedet se tennéd tönkre, hajlítanád el gondolom, tehát máséval se tedd.
2020. febr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!