Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen test, étrend edzés...

Ilyen test, étrend edzés mellett mennyi idő míg formába lendülök?

Figyelt kérdés

Ez egy tipikus kérdés ami tudom sokszor elhangzik, de már mind végig olvastam és még szeretnék,

Tudom sok mindentől függ: genetika, felesleg stb.


Én 176 cm vagyok és 62 kg,2 hónapja edzek.

Előtte sajnos volt egy betegségem ami miatt fogytam is(57 kg) és nem szabad túlságosan megerőltnem magam., 4 hónap alatt szedtem össze ezt a 5 kg, és 2 honapja edzek.

Minőségi ételeket eszek, semmi édesség, semmi cukor, növényi tej, sovány húsok, teljes kiőrlésű dolgok, sok folyadék, 7 óra alvás....

Edző terembe heti 4-5 x edzek, itt kicsit nehéz, mert szerintem sok mindent nem csinálok helyesen...neten keresgéltem edzés terveket...



Rengeteget kell fejlődjek, de kb mennyi idő alatt érhetek el jó alakot, illetve milen változtassak?



2020. febr. 7. 17:20
 1/5 A kérdező kommentje:
És amit elfelejtettem: 25 éves/ nő vagyok
2020. febr. 7. 17:21
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kajalas rendben, akkor a legfontosobb dolog amit mondani tudok noknek, hogy merjenek sulyokat hasznalni az ido elorehaladtaval. Nem fogtok elferfiasodni, amitol sokan feltek. A masodik, hogy szemelyi edzo hianyaban, ahogy te is irtad, neked kell elsajatitani a helyes technikakat a kulonbozo gyakorlatoknal. Youtubeon rengeteg edzes van fent, azok kozul is az angol nyelvueket ajanlom inkabb. Eleg ha annyit beirsz pl, hogy "leg workout", es figyelmesen vegignezed, altalaban vegig kommentalni szoktak az edzesuket, tippeket adva es kiemelve azt, amire erdemes odafigyelni. Aztan legkozelebb amikor mesz, csinald utana. Erdemes minnel tobb fele gyakorlatot kiprobalni az elejen, es idovel magadnak ossze fogod tudni majd allitani az ugymond szemelyreszabott edzesterved, ami a celjaidnak tokeletesen megfelel :) remelem tudtam segiteni.
2020. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!!!
2020. febr. 8. 04:29
 4/5 anonim válasza:
Azóta hogy állsz az edzéssel? :)
2020. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még kitartó vagyok, de én nem látok nagy változást....

Sajnos a genetikám se jó, nagyon magas vagyok, körte alakkal, nincs mellem...

Nem tudom ha valaha megelégedek magammal de próbalkozok...

2020. aug. 1. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!