Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csutortok-pentek-szombat-vasar...

Csutortok-pentek-szombat-vasarnap hogyan lehetne felosztani az edzest ugy, hogy fejlodjek is?

Figyelt kérdés
Munka miatt hetfotol csutortok estig nem vagyok otthon es nem igazán van lehetőségem edzoterembe menni. Hogyan lenne erdemes felosztani az edzest? Sajnos teljes testes edzes harom alkalommal sok lenne erre a 4 napra...
2020. febr. 9. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

csütörtök-péntek kicsit visszafogottabb (alacsonyabb edzésvolumen, esetleg az intenzitást felnyomhatod) felső/alsó edzés

aztán szombat-vasárnap szintén felső/alsó magasabb volumennel (több sorozat/ismétlésszám)

2020. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 nap: mell, hát, has

2 nap: karok, has

3 nap: láb, hát, has


4 vagy 0 nap: az előző háromból egy, amivel felzárkóztatnád a lemaradott izomcsoportot.


Ezt az edzés hetet Arnold S. találta még ki valamikor nagyon régen. Nem annyira divat már, de szerintem azért elég hatásos. Kipróbáltam. Nekem is hasonló problémám volt. De jóll kell megválogatni a gyakorlatokat...

2020. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a valaszokat


#2 Ez működhet ha "csak" egy jobb megjelenes a cel?

2020. febr. 9. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ez nem olyan kemény, mint a hat napos edzés hét...de idővel lehet növelni az intenzitást. Ha nincs egyik izomcsoport se nagyon elmaradva, akkor a negyedik nap mehet egy kis kardio....
2020. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a váll nem maradt ki a felsorolasbol?:D
2020. febr. 10. 06:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a válladat külön eddzeni nem tudod. Viszont szinte minden gyakorlatnál igénybe veszed. A válladat eddzed mellezés közben is egy kicsit. De a karok eddzésénél mész rá jobban.
2020. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!