Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak szerintem volt Zyzznek...

Csak szerintem volt Zyzznek gagyi formája?

Figyelt kérdés
Ahhoz képest hogy koxolt, elég ratyi volt, a genetikája sem olyan egetrengető, nem értem mások miért vannak úgy oda érte...

2020. febr. 9. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Én meg azt nem értem, miért kell egy halottat ennyi év után is piszkálni...
2020. febr. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget koxolt és ennyivel sokkal nagyobbnak kellett volna lennie kb versenyzők toltak ennyit vagy még azok se bizonyos szint alatt.


De nem kell csodálkozni gondolom koxolás és drogozás mellett milyen lehetett az étrendje...

Az eki és a kokain nem éppen kedvez az izomnövelésnek :D


Leginkább a "története" miatt szereti sok fiatal önbizalom hiányos srác.

Zyzz egy elnyomott kocka csendes jó tanuló gyerek volt aki kigyúrta magát bulizni kezdett és híres lett.Kb ő volt az ausztrál pumped gabó.

A halála után pedig még nagyobb hírességet szerzett.


Az alap koncepcióval nincs baj...miszerint kezdj el edzeni változtass az életeden stb akkor van baj amikor a koxolásban és drogozásban is próbálják utánozni a gyereket.

2020. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Leginkább 4chan tette őt híressé.

Ott pedig köztudottan rengeteg a "nyomi".

2020. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert az is volt. Gondolom sz*r étrend, csak a drogozás meg kox ment. Ennek ellenére maga a forma JÓ, de koxxal sokkal de sokkal többet el lehetne érni.
2020. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
volt 4-6 kúrája ahol ment testo,danabol,tren,clen,t3,t4,dnp,winstrol a teljesség igénye nélkül...pár kúrája még fent van régi forumokon amikre ő irkált be...vszinű részben a dnp miatt halt meg az idiótája
2020. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Született szív rendellenesség miatt halt meg.
2020. febr. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

# 6 Butaság.

A testvére régen (amikor még nem akart meggazdagodni belőle) elmondta hogy drogfüggő volt az utolsó hónapokban már túlzásba vitte a cocaint.

Persze ez nincs nagy dobra verve.

2020. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyílván nem tettek neki jót a kúrák, ezt nem vitatom, de a boncolása kimutatta, hogy septumdefektusa volt, és amiatt halt meg... lehetséges, ha nem szteroidozik, még ma is élne, de lehet, hogy ugyan úgy meghalt volna mostanra... csak épen nem ércelődne rajta meg így 10 ev utan is boldog boldogtalan...
2020. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
# 8 való igaz...de szerintem inkább a cocain és az eki tett be neki ha csak szteroidozik akkor lehet nem hal meg ilyen hamar vagy kisebb szívrohamot kap és újra tudják éleszteni stb stb
2020. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Cocainból és ekiből, marihuánából, lsd viszonylag sokat fogyasztottam 20as éveim elején, ma 35 vagyok, azt leszámítva, hogy nem telik el nap úgy, hogy ne hiányozna a coco, azt leszámítva ekg-m, vérképem, vérnyomásom, koleszterinem, mindenem tökéletes a mai napig sport mellett. Kopp, kopp, kopp :)
2020. febr. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!