Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan eddzek, hogy vekonyabb...

Hogyan eddzek, hogy vekonyabb labaim legyenek ne tul izmosak es nagyok edzoteremben?

Figyelt kérdés
Milyen sulyzos gepeket hasznaljak es hogyan? 17/L

2020. febr. 10. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Diétával tudsz fogyni, attól leszel vékonyabb.
2020. febr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom, de szeretnek vekonyan izmos lenni. Ha a sajat testsulyomnal kisebb sulyokkal tornazok akkor is lehetnek tul nagy izmaim?
2020. febr. 10. 00:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggodj a túl nagy izmok miatt. Jár néhány korodbeli lány a terembe, ahova én is, nem fukarkodnak a súlyokkal és nincs túl vastag és izmos lábuk. Ami miatt szerintem te aggódsz, az jó eséllyel igen komoly és célzott edzéssel és/vagy kémiai rásegítéssel lehetséges.
2020. febr. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Neked elég lenne az 1200 kalos étrend, és hogy este 6 után ne egyél. Mellé jó, ha csak a combtárogatót, a hátrarúgó gépet használod minél kisebb súllyal és minél magasabb ismétlésszámmal, végére pedig beteszel egy taposógépes lépkedést legalább 60 percig. Legyél szűkebb ruhákban, ne felejtsd el megfelelően belőni a hajad, úgy hatásosabb és kényelmesebb. Még másoknak is segítesz, hiszen nem foglalsz be bizonyos eszközöket órákra, így ők is le tudnak edzeni. 🤭
2020. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem leszel túl nagy :D Alaptalan a félelmed.
2020. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Izmot építeni sokkal nehezebb mint súlyfelesleget leadni.


A kerékpározás különben szerintem ideális lenne a számodra, erősíti a lábad, emellett szálkásít. De a súlyzós eddzéstől sem kell félned.


A legjobb gyakorlatok láb eddzésre és formásításra: Guggolás, lábnyújtás gépen, térd közelítés-távolítás, vádlizás állva.


A lábhajlítást gépen nem ajánlom, tönkre teszi a térdeket.

2020. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem leszel tul izmos. Sok no azert kuzd, hogy az atlagosnal picit izmosabb legyen a laba. A noi testben az izomtomeg gyarapodasat segito hormonok eleve alacsonyan vannak. Ahhoz hogy valakin kifejezetten latszodjon hogy izmos a laba, nagyon sok ev munkaja kell, betartott, szigoru tomegnovelo es zsiregeto dietak sorozata mellett. Nem leszel tul izmos. Eddz kemenyen nyugodtan, guggolas, kitores, labtolas, merev labu felhuzas. Ezekre epitsd az edzesed. Nezz utana shop builderen az edzestervek kozott, hogy nez ki egy kezdo labedzes. Tokeletes lesz szamodra.
2020. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!