Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hát edzésre gyakorlatok?

Hát edzésre gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon hatfajos vagyok igy felhuzasrol,dontott torzsu evezesrol le is mondhatok.Mit ajánlatok helyette?

Amiket szoktam vegezni: t rudas evezes,szeles lehuzas,evezes gepen,

Egykezes evezes (furesz),huzodzkodas , plusz hatgepek

Ezek kozul mindig cserelgetek 5-6 gyakorlatot valasztok egy nap es azt csinálom igy is jo a hat edzesem?



2020. febr. 11. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Helyette? Semmit. Viszont nem kell ennyi gyakorlatot váltogatnod. Legjobb 3 gyakorlat hátra, amit csinálj: Húzódzkodás szélesen, Fűrészelés egykezessel, Szűk lehúzás. Amit még csinálhatsz az Hiperhajlítás, bár nekem sose tetszett ez a gyakorlat, jó a derék körüli izmokra és az "alsó" hátizomra.
2020. febr. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mitől fáj a hátad? jobb lenne a problémát rendezni, ha hanyagolod a derekad izmait, az nagyon nem szerencsés
2020. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bzs03 ***** válasza:
Hiperhajlitas meg esetleg?
2020. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!