Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyásnál elegendő heti 1x...

Fogyásnál elegendő heti 1x edzeni minden izmot, összesen 4 alkalomban?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok azzal hogy heti kétszeri stimulus nagyobb eredményt hoz, sőt sokáig Push/Pullban jártam heti 5-6x konditeremben.


Viszont most időhiányában nem tudom 4nél többször megoldni az edzést.


Plusz most kalória deficitben is vagyok. A cél a kockahas olyan 15% körüli állapot. Jelenleg 25% körül vagyok. Bizonyos fényekben lehet látni kezdeményezéseket, a karomon, edzés után már észre lehet venni a vénákat, sőt az alkaromon viszonylag sok van ilyenkor.


Jelengleg 91kg vagyok, 176 cmhez. 95-97 körül indultam.


Soha sem diétáztam, ezért is teszem fel a kérdést. Ebben az időszakban nem akarok izmosodni, nem is tudnék csak azt a jelzést adni a szervezetemnek, hogy "Hééé nem égesd el azt az izmot, mert az még kell nekünk".


Erre elég lesz ennyi stimulus? Nem az optimalitást keresem, nem vagyok testépítő. Edzésterven sem változtatok, mert szeretem és még csak 1 hónapja csinálom.


Maximum megpróbálok heti 5x menni valahogy ha megtudom oldani.



2020. febr. 11. 17:58
 1/1 anonim válasza:
Csináld alsó test felső test bontásban 1 alsó 1 felső 1 alsó 1 felső és ha mondjuk még egy napot még egy teljes testet
2020. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!