Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 4-5 kondiedzés előtt/...

Heti 4-5 kondiedzés előtt/ után milyen kiegészítőket érdemes szedni, mik azok amik Nektek a legjobban beváltak?

Figyelt kérdés

Páran elláttak tanácsokkal,pl.:komplex fehérje szedése,aminosavak szedése,táplálék kiegészítők,zöld alga(?),de arra lennék kíváncsi hogy mi az ami a leginkább bevált!

A válaszokat előre is köszönöm


2020. febr. 13. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha amino savak alatt BCAA-t értenek akkor azt felesleges semmi kimutatható haszna nincsen.
2020. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én vitaminokat,ásványi nyomelemeket szedek.Mondjuk ezt szedném akkor is,ha semmit se csinálnék,max kevesebbet.Ezenkívül caseint.Azt se rendszeresen mindig.


Ezekivül probáltam még a DAA-t.Ami valami erőnövekedést hozott.Vagy nem..

Lehet,hogy csak éppen jobb passzban voltam,mitomén.

Nehéz pontosan erre fogni,ezért nem akarok mellébeszélni sem.


Ezek a hókuszpókok,bedurrantók,meg BCCA-k..stb nem érnek meg nekem annyit,és nem is tesznek hozzá sokkal többet ,mintha rendes kaját ennék.

Én ezt tapasztaltam.

2020. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki hobbi szinten kondizik, akkor multivitamin, C vitamin, fehérje és esetleg egy ízületvédő (főleg idősebbeknél) - ezen kívül a többi felesleges pénzkidobás. Fehérje sem 100%, hogy kell, kajától függ, mindenesetre kényelmes megoldás.
2020. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyrészt minden placebo.


Nem azért néznek ki bizonyos emberek, mert több C vitamint, halolajat vagy bcaat vittek be.


Az emberek sokszor energiájuk nagy részét olyan dolgokba fektetik, amik az eredmények elenyésző részét hozzák. Olyan emberek kapkodnak a shakerek után az öltözőben, hogy "Gyorsan be kell vinnem a fehérjét", akik amúgy egyátalán nem esznek normálisan és az a 20g fehérje semmit sem ér, csak emiatt jobban érzik magukat, mert "tettek valamit", hogy izmosabbak legyenek.


Akkor számítha akármit ha valaki elit sportoló, mint maximálisan kihozott miden más téren és akkor próbál 2-3%al valamennyivel jobb lenni, mint amúgy lenne.

2020. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!