Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajánlanátok vállra súlyzós...

Ajánlanátok vállra súlyzós edzést otthonra, ami nem vastagítja a kart?

Figyelt kérdés
Nem konkrét testedzést szeretnék. 164cm 50kg nő vagyok, vékony, és alapból van szép vállam. Viszont szeretnék látványosabb vállakat, de vastag karokat nem. (tricepsz stb. gyakorlatok gondolom kilőve). Köszönöm. Ja és bocsi, csak telefonon pötyögtem.
2020. febr. 13. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hiszem, hogy jelentős karokra tehetnél szert, még akarva sem, illetve azt sem gondolom, hogy egy szép váll jól nézne ki 0 karral, viszont feltételezvén ,hogy jó okod van külön ezt kérni, azt mondanám, hogy előre emelések, oldalra emelések, és döntött törzsű oldal emelések, nyakhoz húzás (csigán, nem pedig állig húzás, azt semmiképpen nem javaslom) nem veszik igénybe túlságosan a kar izomzatát, de ne is számíts velük olyan vállizomra, mint egy jobb, összetettebb gyakorlattal amit elérhetnél.
2020. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért a többi izmot nem tudod teljesen kikapcsolni és csakis a vállad dolgoztatni. Ha nem akarsz "vastagodni" saját súlyos edzeseket csinálj.. De már ne haragudj, hatalmas f..ság, hogy a súlyoktól benga kezeid lesznek. Ha nem koxolsz, nem tomod magadba a fehérjét és nem legalább 10kgs súllyal melegítesz/kar nem kell félni, nem leszel 1 hét alatt testépítő világbajnok. Szóval nem kell félni a súlyoktól. Gyakorlatokat előttem szóló leírta
2020. febr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nőként a felső test épitése sokkal keményebb munkát fog igénybe venni a férfiaknak

a Vállad alatt mit értesz? a deltádat vagy a csuklyádat?

2020. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!