Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját testsúlyos edzés hatása...

Saját testsúlyos edzés hatása ehhez az alkathoz?

Figyelt kérdés

16 éves fiú , 198cm , 78kg

Kétnaponta 200-250 fekvő, attól függően mennyire esik jól. Előtte pedig hasi feladatok. Rengeteget szoktam kerékpározni. A kérdésem pedig az lenne, hogy mit tudnátok tanácsolni ehhez a magasság/testsúlyhoz? Kondira lenne szükség a mihamarabbi változás eléréséhez? A célom inkább szálkás de erős alkat, és hogy lehetőleg ne ,,fújjon" el a szél.



2020. febr. 17. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A válasz már benne van a kérdésedben.

Igen jól jönne a kondi + egy tömegnövelő étrend + egy teljes testedzés program a leggyorsabb és legeredményesebb változáshoz.


A sajáttestsúlyos edzés nem csak a fekvőből na meg a has edzéséből áll. Nem szabad elhanyagolni a húzódszkodást, tolódzkodást sem ha van rá lehetőség.


Én csináltam néhány hónapig ezt az edzés formát. Mivel volt előtte is rőnlétem, hamar elértem a gyakorlatok határait. Nehéz fenntartani az ellenállást hosszú távon. Nem utolsó sorban a lábat edzeni eredményesen szinte képtelenség.


Röviden, jobb a kondi. Ha nincs lehetőséget eljárni, szerezz be otthonra néhány ezközt és keverten is lehet edzeni.


Na és nem győzöm hangsúlyozni, hogy szinte minden az étkezésen múlik!

2020. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Gyakrabban lefogok akkor nézni a kondiba^^
2020. febr. 17. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!