Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csaló étkezés mikor?

Csaló étkezés mikor?

Figyelt kérdés
Úgy érzem elértem oda hogy egy laza csaló kaja beleférjen, cukrászdai süti lenne az mikor egyem edzés előtt vagy inkább utanna úgymond ch visszatöltésként

2020. febr. 18. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindig vasárnap tartok csalónapot. Akkor azt eszek amit csak akarok, egyedül a fehérje bevitelre figyelek.
2020. febr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lab edzes utani 2. etkezesnek tokeletes. Az elso etkezessel ugyis ellatod az izmot feherjevel, igy a masodiknal mar nyugodtan mehet. Minel komolyabb az izomtomeg, annal tobb belefer.
2020. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem szombatlenne kar edzés után
2020. febr. 18. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Szombaton kar edzés utam semmiképpen nem tartanék csaló étkezést!
2020. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De persze te tudod, mennyire fontos számodra ez a sport. Ha nem veszed komolyan akkor belefér, havi 1x!
2020. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én minden nap csalok egy picit már évek óta. Ilyenkor a csalás milyensége függvényében variálom az aznapi étrendemet. Ha csak egy süti ment be akkor picivel kevesebb rizs az egyik kajánál. Ha egy csülök pékné.. akkor salátára cserélődik az esti ch bevitel és másnap reggel szintén zsír és ch szegény reggeli fog fogadni. A piálás után hasonló a forgatókönyv.

Tudatosan kell hozzáállni, és érteni hogy mit miért csinálsz. Illetve hosszú távon gondolkozni.

Az pedig, hogy mikor... Nyilván ne estére dobj be egy pizzát. Én általában a második étkezésemkor szoktam csalni és a harmadik után megyek edzeni.

2020. febr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!