Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyetemisták mi a véleményetek...

Egyetemisták mi a véleményetek a Budapest I. II. V. kerületi edzőtermekről?

Figyelt kérdés

2020. febr. 20. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján úgy általában a belvárosi termek kicsik és zsúfoltak. Felszereltség változó, de volt, ahol: hiányzott a guggolókeret, kézisúlyzókból csak 1-1 darabot láttam, nem volt húzódkodó/tolódzkodó gép, fekpadból volt egy ferde és egy egyenes, de egyik sem volt állítható. És a tisztaságotsem ismerik. A bérletárak ehhez képest magasak, dehát belváros, és nincs is nagy hely. Az I. és II.kerről nem tudok nyilatkozni.
2020. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor a Hold utcában laktam a Bank centerbe jártam konditerembe, gimnázium alatt pár méterre a másik irányba a Xantusban jártam.


A Bank center és az iskola konditermét használtam még pontosabban.


Kicsit túl drága volt és nem volt jól felszerelt. Valószínűleg ezért nem is gugoltam, vagy felhúztam akkoriban. Nem is lett volna hol (legalábbis a gugolást, felhúzást bárhol lehet).


Plusz még a Brillbe is jártam néha, ami már jó volt, csak picit kicsi és csúcs időben emiatt használhatatlan, de úgy vettem észre kb minden terem ilyen.


A Nyugati Life1-ben is jártam egy kicsit összesen 2 hónapot talán és utána. Az is drága volt, de mindent megtaláltam ami kellett nekem.


(Tudom utolsó 2 már nem 5. ker, de ott van mellette. Lipótvárosban nem tudok jó konditeremről)

2020. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!