Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tegnapi edzésem nem ért...

A tegnapi edzésem nem ért semmit szerintetek?

Figyelt kérdés

Faszán levállaztam, és utána még beiktattam 3-3 tricepsz - bicepsz gyakorlatot szuperszettekben. Tehát mondhatni elég sok mindent csináltam tegnap.

Fél5-re végeztem az edzéssel. Megkajaltam utána, tanultam, pihentem stb...

Aztán úgy alakult az este hogy barátok hívtak egy bálba és sajnos elfogadtam a meghívást. Mivel a rövidital tudom hogy a lehető legszarabb választas.. Összesen 4 doboz sört ittam az egész este alatt. 3-kor értem haza, rögtön elaludtam és 10:30-kor felkeltem, nem tudtam visszaaludni, szóval csak 7 és fél órát aludtam (18 évesen ez nem a legjobb).

Izomépítés szempontjából kuka a tegnapi edzés a 4 sör és a viszonylag kevés alvás miatt?



2020. febr. 22. 11:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintem leszűrhető volt az írásomból, hogy nem szokásom inni. Alkalmanként iszok maximum ennyi sört, ami azt jelenti hogy egy évben maximum 5-ször. És hobbi szinten uzom, elnézést ha megbantottalak Mr. Olimpia xddddd. Biztos a többieknek is ilyen értelmes válaszokat adsz ha 30%-os válaszaid vannak. Szerintem nem szégyenítem meg ezt a sportot azzal hogy egy évben pár alkalommal megiszok egy két sört,és az eredményeim is jók, fejlődök mint a picsha. Igen még így is bunkókám, hogy megmerek inni 20 sört egy évben. Látom bal lábbal keltél te megkeseredett életű sza.rdarab :D
2020. febr. 22. 11:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs gaz haver. Ha ma este nem, akkor majd regeneralodik hnap este. Mindaddig amig ugy eszel, ahogy kell, neha ki lehet rugni a hambol
2020. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#3. Figyelj, látom hogy szar az életed, de olyan hülyeségeket írsz hogy nekem fáj az agyatlansagod. De tudod mit minek gyozkodjelek en téged bármiről. Gondold azt nyugodtan hogy egy 0 vagyok, attól én még haladok ezerrel a célom felé.
2020. febr. 22. 12:17
 4/7 A kérdező kommentje:
#4-es én is valahogy így gondolom. Nem versenyző vagyok én hogy sose lehetne picit kirugni a hambol mertekkel.
2020. febr. 22. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Kuka bizony
2020. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kuka? Emiatt pusztul el a Föld!
2020. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az edzésből regenerálódnod kell.Ezt te érzed majd,mikor elbattyogsz edzeni,hogy mi a helyzet.

Az elmélettel van gond.

Ugyanis ezt így nem lehet mérni.Hogy most ez kuka,vagy csak félig kuka.Mert az x edik bicepszizomrostod alkoholba pusztult el..

:-)

.

Nem kell aggódni,nem fogsz összezuhanni,ha ez volt a kérdés.Mintahogy attol sem,hogy "jaj,kihagytam a 6kajából 1 et,most mi lesz??" Semmi nem lesz.


Akkor kezdj aggódni,ha rendszeresen hétvégén sakálrészegre iszod magad,vagy egyfolytában elkezdesz hulladékot enni...


Itt hosszútávú dolgok érvényesülnek.Ez egy ilyen sport.

2020. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!