Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alkar fájdalom mitől lehet?

Alkar fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy bicepszezéskor, amikor a tenyerem felfelé néz, akkor a mozdulat végén egy erős fájdalmat érzek az alkarom belső felén (a mellemhez közelebb eső fele, amikor a tenyerem felfelé néz). Régebben is volt ilyen, de aztán nem csináltam ilyen gyakorlatokat egy három hónapig. Most próbáltam újra és megint fáj. Közvetlenül a csont mellett, szinte alatta.

Van valakinek ötlete, hogy mitől lehet, vagy hogy mit tehetnék, hogy elmúljon.

Előre is köszönöm.



2020. febr. 23. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem birja a csuklóizületed,ha nagy a terhelés.Emeléskor egy csuklófeszítés történik.Anat9miailag a csuklód enyhén befele forigna,de a rúd ezt nem engedi.Nekem sem megy.Ezmellet még rátettem más gyakorlatokat is.Kénytelen voltam abbahagyni.Nem is erőletetem nagyon a rudas karhajlítást.Néha bedobok egy bicepszedzést rúddal,de csak a változatosság miatt.Leginkább egykezesekkel csinálom.Ha van lehetőséged probáld meg franciarúddal.Az jobban
2020. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért,nem éppen ideális helyzet az iráshoz.Szval a franciarúd (EZ rud)kíméli a csuklódat
2020. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg csuklószorítóval, plusz ne edzd túl
2020. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Genetikailag rovidek bizonyos szalagok, inak az alkarodban. Sokan ezert hasznalnak francia rudat, abbol is tobb fajta van. Nekem kb. 5 ev edzes utan egyik hetrol a masikra elmult ez az alkar fajdalom, azota tudok egyenes ruddal is bicepszezni nagyobb sullyal. Elotte franciaval is ereztem hogy kellemetlen.
2020. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm szépen az eddig válaszokat mindenkinek.

Azt elfelejtettem leírni, hogy ez a fájdalom francia rúd és kézisúlyzó használata közben is jelentkezik. De kézisúlyzónál is csak akkor ,ha a tenyeremet befelé forgatom, kalapács fogásban nem.

2020. febr. 24. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd megerősödik, nekem is fájt régen
2020. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!