Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a fénykép mutatja/jelenti...

Ez a fénykép mutatja/jelenti az elérhető maximális csúcsát egy ektomorf naturál testépítő legjobb alakjának? Ha igen, ettől még (ha tovább edz kőkeményen) lehet ő még hihetetlenül erős, ha nem is látszik annak?

Figyelt kérdés

[link]


Másik (színes) fénykép róla:


[link]



2020. febr. 23. 19:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy már az ő formája is elérhetetlen egy vékony ektomorf natty-nak? (Főként a (viszonylag vastagnak tűnő) lábát/combját értem ezalatt.)
2020. febr. 23. 19:05
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Nincs ilyen hogy ektomorf. Ez a testalkattípus dolog nettó marhaság.
2020. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam, mind a kérdésben olvashatókat (maximumot), mind amit 19:05-kor hozzászólásban küldtem el.
2020. febr. 23. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vagyok vele, hogy ha edzel, egészségesen étkezel úgy hogy az a célodhoz közelebb vigyen fokozatosan egyre jobb leszel.


Az biztos hogy annál sokkal jobb aki meg sem próbálja.


Hogy hol van a limit, az a vita ráér akkor ha már valaki elérte, amit az emberek 99.99%a biztos nem ér el. Főleg mert kevesen edzenek, még kevesebben diétáznak, még kevesebben veszik azt komolyan és még kevesebben csinálják ezt 10 éven át minimum, hogy elérjenek arra a pontra, hogy "Oké, nekem ennél több már nem nagyon lehet naturálban".


Egészen addig hülyeség erről beszélni, mert nagy valószínűséggel nem tartozol abba a 0,01%ba (amit most csak kitaláltam, de hasonlóan alacsony szám lehet).

2020. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet e erős?

Ez tudod ki?

Olimpiai Súlyemelő bajnok is volt.

Ne legyenek kétségeid ezek a 30-50 es évekbeli ,a mostaniakhoz képest "kis emberkék" borzasztóan erősek voltak!!


Pf jó kérdés,hogy kinek,mi elérhető.

Ezen felesleges elmélkedni sztem.

Egy biztos,hogy naturálban ami elérhető,az bőven elég!

Hidd el nekem!

Azt fenn is kell tartani,mert akkor van értelme.

Hiába nősz te meg gyorsan,nagyra,ha 4-5 év múlva már sehol se vagy..

Max a fényképeiddel menőzhetsz.

Mig a másik egy jó formát tud tartani évtizedekig.

2020. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!