Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a kar kb hanyas lehet?

Ez a kar kb hanyas lehet?

Figyelt kérdés
Legjobb haverom bicepsze, ilyet szeretnél elérni. Mennyi időt számoljak rá? Jövő nyárra meglehet? Nagyon szeretnek bejönni a standon a csajoknak!

2020. febr. 24. 18:15
 1/9 A kérdező kommentje:
2020. febr. 24. 18:19
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Már csak annyit kell csinálj hogy ne egyél koplalj csak annyit egyél amennyi a túléléshez elég.néha recskáz az edzésnek elég. Biciklizz 2 hétig aztán legyezzél a levegőbe
2020. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan 12 es kar spagettli
2020. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem értem higy jön ide a spagetti. Ma azt ettem vacsira úgy 20 dkg száraz tesztaból- az etvágyammal nincs baj, menne a csirke is ezerrel meg a fehérjepor. Milyen fehérjét kéne vegyek? Nem nagyon drága, vagy kevernek bele kokszot? Azt hallottam, hogy az ilyen illegális cuccoktól használhatatlan lesz a fitymám, akkor meg semmi értelme nincs ilyenre kigyúrni magam!
2020. febr. 24. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges magadba ölnöd a cuccot.rajtad semmi nemsegitene. Ha a zsiroskenyeret kristalycukorral szalonnaval és rúd kolbászal milkacsokival eszed akkor se lessz belőled semmi csak egy erős cifra fosás.
2020. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem meglesz a 40es kar. Az mar jónak számít, nem?

És nem zabálok cukrot egyaltalán, nem szivatom a vér cukor szintem. A tészta is durum volt. Najó néha eszek egy kis csokit, ma is megvolt 2 tábla, de olyan hányingerem lett tőle, hogy nem akarok enni többet.

2020. febr. 24. 19:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A haverod bicepsze mi? Te kis spagetti karú tunyacsáp, a csajok mérőszalaggal a zsebünkben szaladgálnak, aztán ha nincs 40 a spagetti pajszer szóba se állnak veled😂😂😂
2020. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom az illető hol hordja a bicepszét, de ez kb a veled született alap izomzat.
2020. febr. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez lúdfing.
2020. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!