Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért fogytam betegség alatt?

Miért fogytam betegség alatt?

Figyelt kérdés

3200kcal-val szálkásítottam eddig, múlthét pénteken beteg lettem, abbahagytam a futást, és az edzést is, dolgozni se voltam, közepes fizikai munkát végzek, 3000-3200kcal között ettem egész héten, és fogytam 1kg-ot múlthét péntek óta, ez hogy lehetséges?


Azt gondoltam, hogy így, hogy abbahagytam mindent amivel nagyobb energiát használok el, akkor nem hogy stagnálni de kicsit hízni is fogok, mégsem ez történt.


2020. febr. 27. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
-1 kg az semmi. Kb. Csak viz. Megiszol 1 liter vizet es ott az 1 kg. De amugy sem a merleget kene nezni, hanem hogy mit latsz a tukorbe. Nem kell a kg-okon stresszelni.
2020. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, de miért nem bíztam? Legalább Napi 600-800kcal-al kevesebbet használ a szervezetem.
2020. febr. 28. 08:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Betegség alatt a szervezet intenzíven dolgozik. Éget, emeli a hőmérsékletet, regenerál, ellenáll, termel. Ráadásul az edzés után még 2-3 napig magasabb az energiaigény, szóval a nyavalyával karöltve dupla terhelést róva a szervezetedre.

Ezért érdemes betegség alatt sem változtatni az étrenden, illetve ha valaki kalória deficiten van akkor kicsit még emelni is a számokon.

2020. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ :)
2020. febr. 28. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!