Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon komolyan vesszük a...

Nagyon komolyan vesszük a súlyzós edzéseket. (lentebb leirom) De alkohol?

Figyelt kérdés

Szoval.

Edzünk már egy ideje (én 10kilóval vagytok több mint akkor) nekem ez is volt a cél

Szépen izomcsoportonkent,nagysúlyokkal (amivel meg szabalyosan megy)

Heti 5x masfelorat. Kb

Ezt azert irtam le hogy lássatok a komolysagot es ehhez tudjatok viszonyitani

Igen kaja meg feherje ch bevitel megvan minden

A kerdesem viszont az hogy

Az normalis dolog hogy valaki leedz kokemenyen egy hetet majd hetvegen elmegy bulizni es csatt reszegre issza magat?

Es ez kb minden heten

Ha nem is csatt minden hét de van alkohol bevitel.

(Nem feherbor es ilyenek) a rövdi italok nem kis mennyisegbe,keverve.

Szoval hogy,ez mennyire hat az izmaira? Mert amugy fejlődget csak én megis furcsalom


2020. febr. 29. 09:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Mert azt nyilván tudom,hogy alkohol-izomfejlődés meg fehérjere hogy hat

Utana olvastam már

De megis,heti 1x viszont az szinte-szinte rendszeres és erős.

2020. febr. 29. 09:46
 2/15 A kérdező kommentje:
20 eves fiu
2020. febr. 29. 09:47
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy különösebben hátráltatná a fejlődését. Egyik oldalról azt mondanám, furcsa, hogy egy sportember egészségtelen dolgot tesz, például rendszeresen lerészegedik, vagy épp dohányzik. Más részről viszont lehet, hogy a hét során követett szigorú életmódot kompenzálja a hétvégi bulikkal.
2020. febr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az alkohol vizet von el és cukrot visz be. Ennyi a diétára vonatkozó része. Tehát kompenzálható, amennyiben bő a folyadékbevitel utána, illetve a ch bevitelt salátára cseréli az illető. Ennyi. Én ma lángost reggeliztem, tegnap pedig bedobtam néhány tequilát. És ez rendszeres. Majd kompenzálom. A lényeg a tudatosság. Különben nem is menne közel 20 éve már ez az életmód nekem...
2020. febr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3# Egy 20 évest aki hetente párszor lejár konditerembe nem tudom, hogy lehet-e "sportembernek" hívni.
2020. febr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk profik,versenyzők

De szerintem heti 5 súlyzós edzés (amit komolyan csinalnak) az nem csak “lejar parszor”

Nem csak mi.Akarki

Az ilyeneknek mondom.Gyere es csinald vegig az edzesunk.

Kezd el tuzz ki valamit celul es csinald meg

Gyere tegyel magadra 10kilo izmot ! Ha megtetted

Minden szavad meghallgatom

2020. febr. 29. 16:14
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja bocs azt hittem a "minden szavam a tied"-et írtad. Bocsi hosszú napom volt. Szóval azt vedd figyelmen kívül. :D
2020. febr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy a kérdésemben (amihez sokat nem jarultal hozza igy nem ertem mit keresel itt))

Hol irtam azt hogy mi mekkora sport emberek vagyunk.

Leirtam az edzesunkez hogy az ilyen emberek mint ti nagy sportolok.Mert gondolom neked rengeteg eredmenyed van.

Ne egybol azzal kezdjetek hogy gondolod az az edzes is olyan amilyen.

Miutan te kedves sportember (aki meg egy kerdeshez sem tudott erdemleges valaszt adni nekem kisembernek:( ) lekezelo valaszt adtal igy gondoltam leirom mi a helyzet:) Sajnalom nem erted el a minden szot.

Tovabbi sok sikert az edzesbe.Remelem idovel megjon a belso beked is melle es nem egybol a rosszindulatu gondolatokat irod le mikor majd kerdessel fordulnak akar hozzad.

Az edzes munkad remelem pozitivabb,de biztosan! Es nem voltal eleg figyelmes:( nem en bulizok minden heten.

Ne feledd majd a tovabbiakban az agy-izom kapcsolatot.Figyelem kell hozza

2020. febr. 29. 20:18
 9/15 A kérdező kommentje:

Ezt a 22eves meg a kicsirigo is nyugodtan atgondolhatja.

Köszi a segitseget tenyleg profik vagytok

2020. febr. 29. 20:23
 10/15 anonim ***** válasza:

Ebben a legviccesebb, hogy én csak a másik kommentelőnek írtam, hogy ne használja a sportember kifejezést.


Azaz úgymond neki címeztem a legelső kommentemet.


Szóval utána te vetted magadra az egészet...


Az meg szerintem egyátalán nem sértő ha valaki leírja hogy nem lehet erre "sportember" szót használni. Főleg hogy nem neked írtam.


Miután magadra vetted te kezdted el osztani az észt, hogy majd csak akkor itélkezzünk ha 10kg izmot felraktunk és te kezdtél el elrettentésnek írni hogy próbáljuk ki a te edzésedet ezzel arra utalva, hogy igazán keményen csinálod.


Szóval még most sem értem mi a bajod. Te generáltad a drámát, ami az én részemről most sincsen, csak youtube videók nézése közben random kérdésekre válaszolgatok most :D

2020. febr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!