Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez így jó ötlet edzésfelosztásra?

Ez így jó ötlet edzésfelosztásra?

Figyelt kérdés
A munka, utazás, tanulás miatt kénytelen leszek visszavenni heti 3 edzésre. Push-pull-legezek, nekem ez válik be a legjobban. Arra gondoltam, hogy a heti többszöri megdolgoztatás érdekében push napra beraknék még mondjuk 4-5 sorozat húzódzkodást, pull-ra mondjuk 5 sorozat egykezes nyomást, legre meg pár sorozat hyperhajlítást. Erről mi a véleményetek?
2020. márc. 1. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Csináld.
2020. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz az, én arra figyelnék csak a helyedben, hogy az edzés összideje ne nőjön meg túlzottan.
2020. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A húzódzkodás mindig jó bemelegítés, ahogy az egykezes nyomásokat is szívlelem eltérő dőlészszögben. A hiperhajlás kihagyható, sőt szerintem totál felesleges gyakorlat. Nem ismerem az edzésterv maradékát, de a lényeg, hogy ne nyúljon túl hosszúra egy-egy edzés.
2020. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyjából 1 óra 10 perc lenne így.

2020. márc. 1. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van igy.
2020. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!