Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Skinny fat testalkatú vagyok,...

Skinny fat testalkatú vagyok, tehát az izom tömegemhez képest nagyon magas a testzsír százalékom. Hogyan gyúrjam ki magam?

Figyelt kérdés

Edzőterem nem játszik, mivel nincs rá pénzem. 19 éves vagyok, 175cm magas, 65kg.


Így nézek ki jelenleg:

[link]


Ilyen test lenne a cél:

[link]


Mit csináljak, hogy megváltozzon a testkompozícióm? Hogyan csökkentsem a testzsír százalékom? Aerobozzak? Kardiózzak? Fél év alatt heti három négy edzéssel milyen testet lehet összehozni?

Ezelőtt semmit sem mozogtam.


2020. márc. 2. 15:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit kérnék, hogy a szokásos "menj le terembe ott biztos segítenek", vagy "erre van a személyi edző" illetve "nekem az xy szteroid segített" válaszokat kerüljétek. Köszönöm.
2020. márc. 2. 15:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Először fogyj zsírból, közben próbáld a lehető legtöbb izmot megtartani. Ehhez megfelelő étrend kell, és testedzés. Utána jöhet az izmosítás. Ahhoz tömegelő étrend kell, és izomnövelő edzés. Aztán megint szálkásítás, és így tovább.
2020. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz kigazdálkodni 8-10 ezer Ft-ot havonta egy kondi bérletre akkor kár az egészért. Otthon izmot építeni eszközök nélkül nem fogsz tudni. Meg gondolom fehérjeporra se akarsz költeni. . .
2020. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el futni, mellette otthon fekvőtámaszozz
2020. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!