Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Genetikailag H/téglalap alakú...

Genetikailag H/téglalap alakú fenék gáz? Milyen gyakorlatokkal lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok :D A barátnőim többségének már alapból kerekebb, teltebb alakú a feneke (persze nem izmos, de ez pl egy nadrágon keresztül egyeltalán nem látszik) miközben nekem sajonos téglalap formájú. Én edzek rá, ők nem. Mióta popsira ható gyakorlatokat végzek már elkezdett kerekedni, de sajnos nem oldalra hanem..hogy is mondjam, a hátamtól elfelé ( nem szép megfogalmazás, de remélem érthető). Szóval oldalt az a két kis horpadás a csípőm alatt még mindig ott van :(

Fiúk, szerintetek ez gáz? Mennyire előnytelen?

Lányok,nektek mi a tapasztalatotok? Erre a problémára melyik gyakorlatok a legjobbak? El lehet ezeket a kis gödröket teljesen tűntetni?



#edzés #test #popsi formák #fenék típusok
2020. márc. 6. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon gáz
2020. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mutass képet, nem muszáj a tiédről csak valami hasonlót, mert nem értem milyen gödörről beszélsz.
2020. márc. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Talán ehhez tudnám hasonlítani...ezt közelíti meg.( bal oldali) A gond az, hogy én csak tükörből látom és mindig másmilyennek, mivel a fényviszonyok és a tükör típusa nsgyon befolyásolják a dolgot. Egyszer nagyon undi, másszor meg elég jó. Szóval talán talán...

[link]

2020. márc. 7. 06:33
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]

Itt pedig talán valamennyire látszik a gödröcske, amit mondtam (1.)

Ugye a csípőcsontja alatt bemélyedik, ellentétben a többivel.

2020. márc. 7. 06:37
 5/13 nemaRendőrség ***** válasza:
34%
Én személy szerint nem szeretem. Tipikus férfi fenék jut róla mindig az eszembe
2020. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szomorú. :( hát sajnos nekem is

És ez már tényleg a genetika :/

2020. márc. 7. 11:12
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Lehet azon alakítani😊 És hidd el nem ezen fog múlni egy kapcsolat
2020. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 nemaRendőrség ***** válasza:
38%
Szerencsédre a legtöbb magyart a mell jobban izgatja mint a fenék
2020. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kapcsolatom az már van és a párom teljesen meg is van elégedve velem😊 De magamnak is szeretnék tetszeni 😕

Akkor úgyszint nincs szerencsém. Azok meg picik...mondjuk ez pont nem zavar.😂😂 Mondjuk én nem így tapasztaltam.

2020. márc. 7. 14:13
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A "horpadással" nem tudsz mit kezdeni, ilyen a csontozatod, az izomtapadásod. Van, akinek edzés mellett feltűnőbbé válik. Egyébként ez csak egy fenék, ne stresszeld túl.
2020. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!