Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van alternatíva?

Van alternatíva?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Otthon edzek egy ideje, de eszközhiány miatt mellre csak széles fekvőtámaszozok.


Van esetleg más, amivel pl egy fekvenyomást ki tudok váltani, hogy hatékonyan megeddzem a mellizmom?


Tervezek legalább egy fekpadot venni, de jelenleg ez az utolsó, amire futná a szűk büdzséből.


Köszönöm!



2020. márc. 9. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Széles fekvő egy kézen. Ha elsőre nem megy, csináld két kézzel, de csak az egyik oldalra ereszkedj le és igyekezz csak azzal a karoddal felnyomni magad.
2020. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi!


ez így elsőre úgy hangzik, mint ami elég nagy terhelést róna a könyökre. vagy annyira azért nem vészes?

2020. márc. 9. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Tolódzkodni tudsz valahol? Azt még be lehetne dobni a fekvő variációk mellé.
2020. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát nagyon azt sem sajna.. =/ pedig azt szívesen kipróbálnám, jó gyakorlatnak tűnik.


Egy másik kérdés is eszembe jutott: guggolni guggolok, de értelemszerűen nem keretben. Mennyire rossz ez/baj ez? már nem emlékszem hol olvastam vagy hallottam, de a guggolást javasolt csak keretben végezni.


Bár térdfájós vagyok kicsit, úgyhogy nem hiszem hogy fogok valaha túl nagy súlyokkal guggolni.

2020. márc. 9. 22:39
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Menj el kondiba. Ez az otthoni edzés csak bohóckodás
2020. márc. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Két okból sem akarnék terembe járni: az egyik a pénz ( nem találtam konditermet a körzetemben ami havi 10.000 Ft alatt lenne), a másik meg hogy utálok sem ember között lenni. Kerülöm a tömeget ha tudom.


Meg utálnék arra várni hogy felszabaduljon egy gép, mert valaki épp azon edz..

2020. márc. 10. 07:16
 7/9 A kérdező kommentje:
SOK* ember között lenni
2020. márc. 10. 07:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol laksz.De például,ha kertesházban,akkor elsőnek fekpad helyett vehetnél rudat,tárcsákat,kézit.Találsz használtan is,olcsóbban.Fekpadot megoldod blokkal,deszkával,estleg összeütsz valami bakot ,amire lerakod a súlyt.Az alámenve is tudsz guggolni is.És némi trüközéssel tolódzkodhatsz israjta.

És fekpadot,keretet is lehet igazábol hegeszteni,ha van valaki az ismerőseid közül,aki ért hozzá.

Én így kezdtem.Kezdésnek nem is kellett még sok súly a guggoláshoz sem.


Ha nem kertes,akkor nyilván ez igy nem megoldható.

2020. márc. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajna nem kertes házban lakok..


Van 2 egykezes súlyzóm súlyokkal, meg 1 kétkezes, szintén súlyokkal

2020. márc. 10. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!