Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan, aki 10-12 óra...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Van itt olyan, aki 10-12 óra munka mellett kondizik? Hogyan?

Figyelt kérdés
Most váltok melóhelyet, ahol sűrű lesz a 10, néha 12 órázás. Lehet ennyi óra után edzést beiktatni? Nem leszek teljesen hullafáradt?
2020. márc. 10. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Én is sokszor melózok 6-tól este 6-ig. 4:30-kor kelek, melóhelyről megyek kondiba, ott kb 19:45 fele szoktam végezni. Hazafele beugrok a sparba, megfőzök este másnapra aztán szunya.
2020. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hétvége?


Illetve nem mindegy, hogy mikor kezdődik a munka, meg hol van a terem a lakóhelyedhez képest.

2020. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Reggel 8-tól este 5-ig van meló, de a nyomorék koronavírus miatt most sok a túlóra (Penny logisztika), így van hogy 6-7 körül végeznek. Onnan hazafelé egy fél óra az út, a terem itt van gyalog 15 percre, biciklivel 5. Igazából a kajálástól félek, mert ha este 9-kor vacsorázok, 10-kor meg alvás, akkor ebből nehezen lesz szálkásodás...
2020. márc. 10. 17:40
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja, hétvége... Itt úgy van, hogy nem fix a hétvége, hanem van heti 2 szabadnap random napokon. Viszont olyankor igyekeznék párommal lenni, meg itthon tevékenykedni. De valahogy majd csak belesűrítem. Ilyenkor megéri áttérni teljes testes edzésre? Úgy tudom, azzal zsírt is könnyebben éget a test.
2020. márc. 10. 17:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Munka közben nincs lehetőség többször enni?
2020. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyen időbeosztás mellett nincs értelme az edzésnek. Kéne egy tisztességes munkahely, nem ilyen rabszolga meló...
2020. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rabszolgameló? 😂 Te beteg vagy. Nekem jó is ha néha kell 12 órázni
2020. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én beosztasom ilyen. 12 óra, este 7-ig, 8:30-ra érek be terembe. Munka közben nyugodtan barmikor le tudok ülni enni, ha nincs munka.

Következő napi edzes kimarad, éjszakai műszak, 7-től, reggel 7-ig. Munka közben kevés alvás, délig ki is pihenem magam. Estére edzés.


Nyilván függ, h mennyire fáradsz is ki, mennyire szív le a munka.

2020. márc. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy csak hétvégén jutottam le edzeni mert annyi munka volt.. Aztán váltottam nyugisabbra
2020. márc. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani.
2020. márc. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!