Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzésre kinek milyen...

Otthoni edzésre kinek milyen módszerei vannak, hogy az ellustálkodás helyett a lehető legkeményebb maximumot hozza ki az edzésekből?

Figyelt kérdés

2020. márc. 10. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:

fogod magad és neki állsz

ennyi

2020. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár én terembe jarok, nekem ilyenkor, ha nincs kedvem lemenni, belegondolok miert is kezdtem el, ugy vagyok vele, hogy ha kihagyom az edzest, akkor nagy esellyes kesobb is kifogom hagyni lustasag miatt, aztan elkepzelem, hogy egy honap mulva “sir” a szam amiert nem edzettem , hanem kihagytam az edzeseket , azert hogy otthon uljek es ne csinaljak semmit :)

Remelem ertheto volt, gyorsan irtam :D

2020. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hatásos lehet az is, ha van egy-két "virtuális edzőtársad", akár GYK-ról, aki a semmihez sincs kedved estéken is rád ír, hogy megcsináltad-e, amit kell, rákérdez, hogy neked megy-e már a 15 húzódzkodás, vagy mit tudom én a 80 fekvőtámasz 3 perc alatt, meg orrod alá dörgöli, hogy neki már 40-es a bicepsze... Oké, hogy látatlanban azt mondasz vissza, amit akarsz, de azért mégis van a dolognak egyfajta pszichológiai hatása: És azon kapod magad, hogy épp csinálod a gyakorlatot, egyébként meg a képernyő előtt ülnél, arra hivatkozva, hogy rettenetes szar napod volt, ma biztos teszel nagy ívben az edzésre. Találsz szerintem itt hasonlókat, akikkel számon kérhetnétek egymás kitűzött feladatát és fejlődését.
2020. márc. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak fogom magam és megcsinálom, mert meg kell. Nem opció, hogy nem.
2020. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó zene jó hangosan.
2020. márc. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Total Gym
2020. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az mi?
2020. ápr. 7. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!