Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mik a legjobb nyújtások arra,...

Mik a legjobb nyújtások arra, hogy ne húzzam meg a vállam, nyakam részét?

Figyelt kérdés

1-2 formációt szoktam, de ezt most kevésnek bizonyult.

Nem vagyok szakértő a dologban, nem is tudom igazán egy jó nyújtás meddig tartson. Általában 3-4 percig szoktam bemelegiteni a vállam.


Nagy súlyokat nem szoktam emelni, inkább fekvőtámasz és egyebek. Viszont túlzásba vihettem.

Kissé meghúztam a nyakamat a napokban, emiatt még a fülem is megfájdult, meg csengett egy kicsit.

Ezt szeretném elkerülni a jövőben, mert alapvetően hangmérnök vagyok és nagyon vigyázok a fülemre, mindenféle zajártalomra stb;


Köszönöm a tanácsokat, útmutatást előre is,



2020. márc. 11. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyujtani az edzes, anaerob terheles utan erdemes. Elotte az izuleteket kell atmozgatni, suly nelkul megdolgoztatni oket a teljes mozgastartomanyban, majd 2-3 relative magas ismetlesszamu, kis sulyos gyakorlatvegrehajtas utan johet a munkasorozat. Erdemes lehet a segedizmokat is kulon 1-2 sorozattal terhelni kis sullyal a munkasorozat elott. Fekvotamasznal a bemelegitest vagy noi fekvotamasszal, vagy falhoz dolve felismetlessel vezesd fel.
2020. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni. Köszönöm szépen.
2020. márc. 11. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!