Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a Pumped...

Mi a véleményetek a Pumped Gabóval folytatott vitánkról?

Figyelt kérdés

Több megnyilvánulását is láttam már, ahol habzó szájjal állítja magáról, hogy naturál, de még perelni is akarja azt, aki azt mondja róla, hogy valaha is cuccozott.

Véleményem szerint nem naturál, és felfoghatatlan számomra, hogy emberek hogyan képesek ilyen pofátlan módon hazudni és ilyen színészi alakítással előadni azt.

Tegnap olvastam a kommentjeit a videója alatt, és láttam, hogy mennyi naív ember van, aki hisz neki, és példakép a szamükben. Gondoltam, nekik leírok néhány gondolatot Gabó videója alá, hátha megvilágosodik legalább 1 ember.

Itt a komment:

[link]


Gabónak erre ez volt a rekciója:


[link]


Leírom, hogy nekem mi jött le az ő kommentjéből:


Továbbra is határozottan állítja, hogy ő soha életében nem cuccozott, és én azért nem hiszem ezt el róla, mert egy gyenge genetikájú valaki vagyok, akinek könnyebb úgy bedolgoznia a sikertelenségét, ha róla nem hiszi el, hogy naturál. Majd ilyen buta embereket/rajongóit szédítő közhellyel leírja nekem azt is, ha nem állítom át az "emlétem" és nem kezde

ek el hinni, akkor sosem leszek eredményes, és ő is annak tudhatja be a sikerét, hogy elhiszi, és ezáltal a teste ezt követi, és megvalósul. 😂


Ezután sem mentem bele személyeskedésbe, észérvekkel jöttem továbbra is, és nem hoztam fel mondjuk azt sem, hogy a volt nője, miután összekaptak, elmondta a nyílvánosság előtt, hogy Gabo kúrája után nem volt szexuális életük sem. 😂



[link]


[link]



Ez a kifakadás nem konrétan Gabóról szól, hanem az olyan emberekről, mint amilyen ő,akik egyre többen vannak, és amellett, hogy lejáratják a testépítést, sok emberre, de főleg gyerekre, káros hatással vannak.



2020. márc. 15. 15:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nincs igazad. Te eldöntötted, hogy nem naturál, és most minden hülyeséggel bizonygatni próbálod. Pedig csak jó a genetikája.
2020. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Mindig ez a genetikázás a gyúrósoknál, tiszta genetikusok vagyok már. 😂


Beszélhetünk különböző genetikákról, de vannak bizonyos határok, ami fölött elköcnyvelheted a koxhasználatot. Ilyen lehet akár egy hirtelen visszafejlődés is.

De ha már genetikusok vagyunk, nincs jó genetikája Gabónak. Alapvetően tömeget kur.va nehezen építene naturálban, gyengék a lábai, hosszú a tőrzse.

2020. márc. 15. 16:31
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Neked amúgy nincs jobb dolgod, mint Pumped Gabónak esszéket kommentelgetni meg kiírni ilyen idióta kérdéseket?

Ki nem szarja le, hogy cuccol-e vagy nem?

2020. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
76%
Nem tudom eldönteni, hogy Pumped Gabó primitívebb, vagy a kérdező.
2020. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

A kérdező. Gabo meg a többi celeb megélhetési hülye, eljátsszák az idiótát ha azzal több pénzt tudnak keresni, de a nyilvános és magánéletük elkülönül.

Aki meg otthon a fotelből hülye, az sajnos alapból hülye.

2020. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hülyékkel ne vitatkozz, mert megvernek a rutinjukkal.
2020. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
Nincs igazad szerintem. Gabonak vannak jo fenyben keszitett, esetleg szerkesztett kepei, de aki latta mar eloben, es nezi a videoit, az latja, de nem csak ok, meg a hulye is, hogy egyaltalan nem nagy szam a formaja. Hasonlitsd mar ossze a kozismerten koxos allatokkal. Megkockaztatom, hogy 4 evnyi edzessel, full naturalban en is nezek most ki igy mint gabo. Hulyeseg amit mondasz.
2020. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
😂 Tényleg hülye vagyok, hogy itt kérdézek.
2020. márc. 15. 18:28
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Hát ... szerintem valamiben hiányt szenved az életed, hogy ilyen erre ilyen nagy energiát fektess bele, csak hogy a végén azt mondhasd "Megmondtad".
2020. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Ha azt az energiát, amit ezen vergődtök, egy-egy lapátra cserélnénk, már ki lenne ásva az ötös metró. Gondold végig te is, mivel, kivel töltöd még a vasárnap délutánodat is. Egy életed van. Nyeljél egyet, aztán lépj tovább. Bizonyára volna mit csinálni...
2020. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!