Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez most komoly? Drugs Bunny...

Ez most komoly? Drugs Bunny szerint járjunk továbbra is edzőterembe a járvány alatt?

Figyelt kérdés
Azt írja, mert akkor kisebb eséllyel kapjuk el. Csak arra nem gondol, hogy így hány szerettünknek adhatjuk tovább? Https://body. Builder.hu/magazin. Htm4? url=//magazin/bodybulvar/edzes-es-koronavirus-szabad-e-edzoterembe-menni
2020. márc. 17. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én járnék de 3kor bezár az összes, és 4ig dolgozom :/
2020. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

"Abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy jelenleg a világ egyik legbiztonságosabb országában élünk ebből a szempontból is."


Itt vált hülyeséggé de más baromság is van benne.

2020. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt írta, lejár a terembe amíg nem záratják be, ha meg bezárják otthon edz tovább. Nem azt mondta, hogy hülyék ha bezáratják.

Én sem csípem különösebben a faszit de ne forgassuk ki a szavait.

2020. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Hatalmas nagy baromságokat állít tényként, ettől függetlenül normálisan áll hozzá a témához. Drugs Bunny az edzőtermekből él és azt mondja, menjünk edzőtermekbe. Milyen érdekes! Dr Gődény a táplálékkiegészítőkből él és azt javasolja, hogy szedjünk táplálékkiegészítőket, milyen érdekes! A turizmusból élők szerint az egész fel van fújva és bátran elhet utazni, milyen érdekes! Szerintem ezen nem kell annyira meglepődni.
2020. márc. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem író is mondja.
2020. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó esetben amúgy is van minimális felszerelése az embernek otthon. Az otthoni edzés nem "jobb mint a semmi", ha van eszköz akkor ugyanúgy tudsz fejlődni otthon, és nem nem kell kismillió idóta gép hozzá, ha meg van egy rakás súly és egy half rack, akkor meg eleve JOBB is lesz az otthoni edzés mint az itthoni termek 99%-ában. Ha nincs súly akkor meg calisthenics, lábra meg sprint, egy lábas guggolás alacsony "zsámolyra", nordic hamstring curl, egylábas csípőemelés, bringa etc... szerintem egy két ember meglepődne, hogy mi történik a testével ha megküldi ezeket az edzésformákat, nekem is az dobott nagyot a hátamon amikor megelégeltem az edzőtermi baromságokat és elkezdtem otthon edzeni vagyis sokkal többet húzódzkodni.
2020. márc. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ebből kapja a pénzét, más nem számít neki.
2020. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Plusz, ha utána néztek a vírus természetének az indexhu, rtlklub, atv rémhír gyárakon túl, akkor egyértelműen lehet azonosítani a rizikófaktorokat, amik a kardiovaszkularis, és légzőszervi problémák, plusz a cukorbetegség. A teremben pont ezek ellen harcolsz. A termek, és nem az idősek elzárása bűn a társadalom ellen. Ha 2 hónap home office, 0 mozgás, 0 napfény, szar Liszt+cukor táplálkozás után talál be a vírus, tuti, hogy súlyosabb szövődményei lesznek, mintha hagynának edzeni.
2020. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

király cikk.


"Abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy jelenleg a világ egyik legbiztonságosabb országában élünk ebből a szempontból is."


ebből a szempontból is?? vajon itt mire gondolhatott kedvenc testépítő szakértőnk a 8 általánosával?


„de én úgy gondolom, bízzuk ezt a hatóságokra”


hát igen, a hatóságok eddig is remek munkát végeztek, megfelelő mennyiségű tesztet végeztek, kiválóan kommunikáltak, és szerencsére az országos tisztifőrovos nem egy volt lelkipásztor és egy 4000es koszfészek volt háziorvosa.( ja, de!), hanem egy igazi tapasztalt szakember.


DB évek óta fideszes propagandát tol. teljesen megbuggyant.

ami nem meglepő, hiszen Drugs bunny mindig is egy korlátolt, buta ember volt. Még választás előtt azzal érvelt az az IQ harcos, hogy nem számít Mészáros L. gazdagodása, csak ne legyünk kalifátus :D


ezen kívül – ahogy vki már írta is – DB ebből él, persze hogy ezt fogja mondani. dacára annak, hogy sokszor szidta a „pénzéhes kapitalista világot”, nála mindig a pénz volt az első helyen, nem véletlenül tukmálja rá sok szájtekes foscht az emberekre.


de egyébként nincs ebben semmi meglepő, a magyar emberek többsége nem az eszéről is (igaz, úgy tűnik, az olaszok sem), sokan még mindig rémhír-keltésről beszélnek, öregek kint mászkálnak, hogy az 5. boltot is körbejárják, IQ bajnok testépítőink is rendkívül éretten, intelligensen viselkednek.

2020. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ragtapasz1 válasza:

Drugs Bunny nem egy okos ember. Nem tud annál tovább gondolkodni, hogy nem azért nem kéne edzőterembe menni, mert elkapom a vírust, (mert a legtöbben lábon kihordjuk), hanem, hogy ne adjam tovább 20 másik embernek. Abban sem vagyok biztos továbbá, hogy DB át tudja gondolni, hogy ennek a járványnak súlyos gazdasági következményei vannak, s lesznek.

Nem azért kell otthon maradni és otthon edzeni, mert a vírustól kell félni. Sokkal inkább a tömeges megbetegedések következményeitől. És ezt ő nem látja át.

2020. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!