Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 hónap alatt mennyi izmot...

3 hónap alatt mennyi izmot szedhetek fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy elég vékony és magas srác vagyok. Arra gondoltam hogy elkezdek itthon edzeni. Hogyha minden nap edzek itthon akkor van esélyem rá hogy nyárra észrevehető legyen a változás?


Illetve leginkább karra és hasra szeretnél izomzatot szerezni.



2020. márc. 17. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Változás lesz, de ne várj nagy eredményt.

Ha normális edzés tervet használsz jó felszereléssel. meg minden más is a helyén van akkor havonta félkiló izomnál többre akkor sem számíthatsz. Szóval ennél kevesebb.

2020. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 honap alatt otthoni edzessel nem sokra mesz, te eszre fogod venni magadon de a kornyezeted nem. Ha van felszereles (rud, egykezes rudpar, 100-120 kg suly, dontheto pad, huzodzkodo-tolodzkodo, guggolo allvany) szinte barmit meg tudsz csinalni. De edzeskultura es ismeret nelkul 3 honap alatt otthon keves lesz. Masik meg az etrend, azt is erdemes rendbe rakni az elejetol.
2020. márc. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesen odateszed magad (fél)meztelenül fog látszani, de 3 hónap kb arra elég, hogy megszokd a mozgást.
2020. márc. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Arra gondoltam hogy elkezdek itthon edzeni. Hogyha minden nap edzek itthon akkor van esélyem rá hogy nyárra észrevehető legyen a változás?"


Az izmok a nehéz súlyos alapgyakorlatoktól nőnek, naturalban.

Ha eddig nem igazán sportoltál, akkor minimális változásra elég csak a 3 hónap.


"Illetve leginkább karra és hasra szeretnél izomzatot szerezni."

Ja értem. Akkor minimális változásra sem lesz elég a három hónap

2020. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Koxxal látszani fog, amúgy nem
2020. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!