Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel motiváljátok magatokat...

Mivel motiváljátok magatokat ebben a nehéz szituációban?

Figyelt kérdés

Van értelme folytatni idén az edzést, vagy itt az ideje új hobbi után nézni?


Balaton Sound lefújva, muscle beach is hasonlóan fog járni. Luppa beaches eseményeknek kampec. Testépítő versenyek természetesen elhalasztva.


Egyszerűen nagyon kivagyok, semmi nem motivál. Felfordul az egész világ mert a bolond kínaiaknak az a hepjük, hogy denevért esznek. Ész megáll komolyan mondom.


2020. márc. 18. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggeltol-estig edzhetsz otthon! Vagy felsz egyedul?
2020. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem önmagában a kínaiak hibája (mondom úgy, hogy egyébként nem rajongok értük), hanem a globalizmusé.


Amúgy nem tudom, én eddig sem közösségi eseménynek álcázott tápkieg promóciós hétvégékben találtam meg a motivációt, de lehet, hogy velem van a baj, ezt fenttartom.

2020. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked az a motivacio hogy a soundon feszengjél pumped gabot majmolva akkor gratulalok testvérem. Hagyd abba.
2020. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Doom Eternal
2020. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!