Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha most nekiállnék edzeni és...

Ha most nekiállnék edzeni és egészségesen étkezni, akkor szeptemberre sikerülne lefogynom?

Figyelt kérdés

179 centi vagyok és 105 kiló. Mostmár elegem lett, rájöttem, mennyivel jobban érezném magam, ha lefogynék. Meg most az iskola szünet miatt időm is lenne.

Súlyokkal edzenék illetve elég sokat bicikliznék terepen, étrend szempontjából meg csirkét, rizst, édesburgonyát, zöldségeket, gyümölcsöket, halat és ilyeneket ennék. Szerintetek szeptemberre hány kilót tudnék leadni?



2020. márc. 21. 13:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve csak vizet innék.
2020. márc. 21. 13:55
 2/6 anonim ***** válasza:

Számolj heti 0,5 kg-al.

Kb 10-et. Ha tényleg mindent jól csinálsz.

2020. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tavaly nyáron mindenféle étrend meg ilyen nélkül fogytam 9 kilót csak azzal, hogy 1200 km-t lebicikliztem nyár alatt. De akkor most többnek kéne majd lennie nem? Azóta egyébként visszahíztam, mert akkor 96 kiló lettem mikor fogytam.
2020. márc. 21. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó hát ez teljesen egyénfüggő, én csak átlagot számoltam, ha te heti 3 kilót fogysz- vagy egyszer 0,5 egyszer 5- az megint más.

Meg ugye attól is függ mennyi rajtad a plusz. Egy +5 kg-os nehezebben fogy már, mint egy +30 kg-os.

2020. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg is kell tartani az elért testsúlyt. Teljes életmódváltás kell. Heti 1kg is leadható főleg ennyiből, és sokat leadhatsz.
2020. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kijárási tilalom lesz, hogy biciklizel? Márpedig nagy a valószínűség hogy az lesz..
2020. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!