Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hátizsákkal guggolni jóötlet?

Hátizsákkal guggolni jóötlet?

Figyelt kérdés
Nagyon lapos a fenekem, szeretnék rajta dolgozni, viszont nincsenek itthon súlyaim, konditerem meg most ugye kizárva. Ha megpakolnék egy hátizsákot könyvekkel azzal tudom helyettesíteni? Ez viszont ha jól sejtem jobb ha nincs rajtam hanem pl vállamra tenném valahogy ( mint a súlyzórudat) vagy kézbe fognám. Mit gondoltok? működhet?

2020. márc. 22. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más jó egynek. Jól megpakolva az egyik, másik körben a másik válladra téve, vagy átölelni és gyakorlatilag elölguggolást csinálni.
2020. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyiféleképpen lehet variálni a guggolást, felesleges hátizsákkal meg könyvekkel vacakolnod. Az a 3-4 kiló amúgy sem számítana sokat.
2020. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
5-10 literes palack vízzel vagy sóderral töltve. :) Én úgy kezdtem, amíg nem volt pénzem súlyzókra
2020. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyereket szoktam a hátamra venni, 25 kg és nagyon élvezi, mikor guggolok vele.
2020. márc. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább csinálj kitörés zsámolyra (székre) fellépést, bolgár guggolást és egylábas guggolást. Többet ér, mint egy 10-20 kilós hátizsákkal bohóckodni.
2020. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!