Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erősödés, általános kondíció...

Erősödés, általános kondíció növelés, szálkásodás hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyon frusztrál hogy nincs kondim, és a felsőtestem olyan semmilyen, szeretnék erősödn (irodai munkát végzek, nem sportolok semmit...), de komplett konditerem felszerelésre nincs keret, de nem is akarok költeni, nincs is hova tenni.


Konditerembe nem akarok járni, meg most nem is lehet, szóval kettő db acéltárcsás kézisúlyzó szettel szeretném ezt kivitelezni, amivel otthon tudnék dolgozni.


Tudni kell, hogy 195 cm körüli magas vagyok, hozzá 96 kg, de nem látszik rajtam. Ezt szeretném tartani, kevesebb nem, kicsivel több lehetnék, de közben erősödni, látható, hasznos izomtömeget növelni. Szóval nem csak felfújni magam...


Kérdés, fenti szett (20 kg összesen) és persze elszántság, rendszeresség elég lehet-e hozzá?


Futni eljárnék, de pl. emelkedőkkel, lejtőkkel tarkított, esetleg sziklás köves hegyi terepen szeretek, aszfalton, futópályán lötyögni nem.


2020. márc. 23. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:

20 kg az összes súly két db kézi rúdra?

mert az édes kevés én 30 kilóssal kezdte és azt is nagyon gyorsan kinőttem.

vegyél hozzá még egy ilyet és akkor tovább elég lesz, plusz ezzel tudsz olyan gyakorlatokat csinálni amit súlyzóval nem

[link]

2020. márc. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 2x10 kiló, akkor talán lehet szerelni kb 1x17,5kg-ra ami szerintem kezdetnek elég lesz 1, maximum másfél hónapig, utána vagy bővíted a felszerelésed, vagy kénytelen leszel terembe járni.
2020. márc. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék kötekedni, távol álljon tőlem, de engedd meg, hogy összefoglaljam:

Tehát nem szeretnél kondiba járni, vagy kondi felszerelést venni, vagy helyet csinálni, neki, se felfújni magad (Amit nem is értme ,hogy hogy kellene elképzelni)?


Ugye ilyen nincs. Vagy beleteszed a melót, vagy hagyd az egészet. 20 kiló :D

2020. márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 van aki "felfújja" magát, tudtommal jó sok tömegnövelővel és fehérje bevitellel, de értékes izomtömege mégsincs...


És nem, nem akarok kezdésnek százezret elkölteni mindenféle eszközre, és sajnos igen, jelenleg nincs neki helye a lakásban.


Ezért gondoltam két egykezes súlyzóra, de abból se egyből a cementes zsák súlyút per kar...

2020. márc. 23. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!