Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elértem a natural maxot,...

Elértem a natural maxot, merre tovább?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint a 3 hónapja elkezdtem edzeni és jól fejlődtem, de pár hete semmi változás, tehát natural max körül lehetek. Milyen további lehetőségek vannak innen?

2020. márc. 24. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Edzél még 3-4 évet.
2020. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el szeteroidozni... Fehérjeport jó lesz kezdésnek. Csak vigyázz, nehogy befehéredjen a májad a sok fehérjétől :DD
2020. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyen genetikai készletet érdemes kihasználni!

Mehet a cucc, verseny szempontból pedig szerintem érdemes a muscle beachet becéloznod.

2020. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aszondja 3 hónapja edz és elérte a natural maxot😂😂😂
2020. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te trollkodsz? Be akartam küldeni egy propionatot képnek de azután amit írtál inkább nem. 3 hónap után maxon vagy? De jó neked!
2020. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3hónapja edzettél?

Szép eredmény.A kezdő szint felénél vagy.Mostmár nagyjából helyesen tudod csinálni a gyakorlatokat is.

A további lehetőség,hogy Shut up and squat!

2020. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én komolyan írtam, rendesen edzek, eszek és nem fejlődök akkor mi más lehetne. Heti 5 edzés megvan, de egyszerűen nincs tovább, kox, fehérje bármi, minden érdekel.
2020. márc. 26. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!