Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol tudnék olcsón súlyzótárcsá...

Hol tudnék olcsón súlyzótárcsát venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék súlyzótárcsát venni, de nagyon drága mindenhol. Van egy oldal gorilla equipment ott elég olcsó, de nem tűnik túl megbizhatónak? Tapasztalat vagy vélemény?

2020. márc. 24. 22:19
 1/2 MadSeal ***** válasza:

Használtan, vagy ugyan úgy, használt oldalról, de olyan emberektől, akik készítenek akár megrenderelésre is neked. Persze ne legyenek nagy elvárásaid, általában ezek a tárcsák egyszerű vashengerek, közepén egy lyukkal, de hacsak nem teremtulajdonos vagy, akkor szerintem tökéletesen megfelelnek. Körbe kell nézni, biztos találsz majd valami jót.

Én itt Szlovákiában 80cent-1,50€/kgonkénti árral láttam.

2020. márc. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én rendeltem már a gorilla equipmenttől. Először én is hezitáltam, hogy rendeljek-e onnan, mert kicsit furcsának, igénytelennek tűnt a weboldal, de végül minden rendben volt. Időben viszont sok volt, mire megérkezett hozzám a súlyzókészlet amit rendeltem.


Az áruszállítást ha jól tudom nem befolyásolja ez az egész koronavírus dolog, de attól még lehet, hogy több idő, mire megkapod a cuccod. Nekem külföldről jött a cuccom, ezért írtam.

2020. márc. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!