Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem tudom befeszíteni...

Miért nem tudom befeszíteni normálisan a jobb karom?

Figyelt kérdés

A jobb karom konkrétan kisebb 2 centivel, a bicepszem is, meg minden. Ha beállok ebbe a pózba: [link] akkor a bicepszem az befeszül, azzal nincs baj, viszont a tricepszem az rendesen puha ha megnyomom. Pedig mikor edzek rá, rendesen megfeszül meg minden, meg ha kinyújtom a karom ugyanúgy megfeszül, csak ha 90 fok-os szögbe akarom befeszíteni, akkor semmi. Ez nem hiszem hogy szimpla asszimetria, mert nyáron 3 hónapig próbáltam felhozni, de semmi. Nagyobb lett, erősebb, de ugyanúgy nem tudom befeszíteni. És igen van rajtam izomtömeg, a testzsírom 10% körül van, szóval nem csak zsírt próbálok feszíteni. Rohadt irritáló amikor látod hogy teljesen más a formája a 2 karodnak. A ballal amúgy semmi baj sincsen.



Ha ez számít, mikor 8 éves voltam eltört a bal karom, és meg kellett műteni, de nemigazán látom, hogy befolyásolna, talán egy kicsit más szögben áll a karom, de az nem hiszem hogy gond.



2020. márc. 26. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Küldj képet rola mikor befeszítesz
2020. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Dicsak, egy dicsekvő.

0.

2020. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok egyébként hány éves vagy? És továbbra is jöhet a kép
2020. márc. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!