Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan kerül elő ez a sok...

Honnan kerül elő ez a sok tudatlan ember, amikor sportról van szó?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy videót face-n, amin Hafthor emelgette a feleségét, házi edzés gyanánt. Na most nem kell hozzá sok ész, hogy az ember levágja, hogy az egész videó csak poén. Erre milyen kommentek érkeztek alá?


- "Bezzeg ha betonoznia/ásnia/kapálnia kéne nálam, 20 perc alatt kifulladna"

- "Hasra is edzhetne mert dagadt"

- Ránézésre 160*160as méretekkel rendelkező hölgy: "Miért nem egy nehezebb hölgyet emelget, engem biztos nemtudna így emelgetni"

- Sanyibá a TSZ-ből: "Na a tablettás jött mutogatnia magát és a felfújt izmait"


Kérdem én: Mi a ****? Honnan kerül elő ez a sok proli? Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy 1., Az emberek még a mai napig jönnek ezzel a bezzeg ha betonozni/ásnia kellene stb. f**zsággal, mintha a betonozás lenne a világ leg-életbevágóbb dolga, aki arra nem képes, az nem is ember. Tehát az orvosok, jogászok, kutatók illetve akiknek magasabb IQ szint jutott, mind nullák... Meg amúgyis, mi köze van a betonozásnak az erősember sporthoz?....


2., Disznósajtként reinkarnálódott, életébe sosem edzett hölgy próbálja leoltani Hafthor-t és a feleségét... Könyörgöm, miért?


3., Sanyibá és a felfújt izmok: 2020-at írunk, minden szükséges tudás elérhető a neten ahhoz, hogy megértsük az izmok definícióját... Illetve azt, hogy hogyan működik a testépítés, strongman, vagy egyéb sportok. Még az is , hogy a szteroidok valójában hogyan is működnek...Vagy maga az emberi test.



Tehát, lerövidítve: Miért kell odaböfögni egy adott tartalomhoz minden fa**ságot? Főleg úgy, hogy nem is értünk az adott dologhoz? Mikor világosodunk már meg?


(És azt hozzátenném az egészhez, hogy mindenféle arrogancia nélkül mondom ezt az egészet, és minden tiszteletem azoké a fizikai melósoké, akik keményen dolgoznak, és nem proli módjára viselkednek.)



2020. márc. 26. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Neked meg mi bajod van?!
2020. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert ettől jobban érzik magukat. nem kell velük törődni, van elég bajuk nekik az életben.
2020. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert így nekik a kis fejükben lesz egy mentség arra, hogy miért nem sportolnak és ezekkel a kijelentésekkel próbálják a többiek eredményeit elértékteleníteni.
2020. márc. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnak veled versenyezni a te szinteden, megpróbálnak lerántani az övékre. Az ember is állat, nem kell túlgondolni. Egy társas lény, aminek a társadalma rétegződik és mindenki a lehető legmagasabb rétegbe akar tartozni. Ha elégedetlen a szintjével, ehhez vagy önmagát javítja fel vagymásokat nyom le.
2020. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kompenzacio. Nem csak Hajpor meg a sport alatt bofognek oda hulyeseget vagy/es rosszindulatot az emberek. Emlekszem mikor indult a facebook Magyarorszagon (2008-2009 tajeka), teljesen "tiszta" volt. Azota eltelt tobb mint egy evtized, ma mar mindenki szamara elerheto az internet, mindenkinek van facebook-ja, youtube fiokja, kapsz egy valos kepet a tarsadalom teljesen irracionalis, buta, iskolazatlan retegerol akik mindig is korulottunk eltek, csak mivel az ember tobbsegeben a sajat ertelmi szintjen kommunikal es baratkozik, ezekkel az emberekkel nem volt kontaktod.
2020. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hajpor = Hafpor. Elozo voltam. 😃
2020. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!