Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 7DAYS Bake Rolls kétszersült...

7DAYS Bake Rolls kétszersült mennyire férhet bele egy tömegnövelő étrendbe?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenki ismeri a terméket.

1 csomag 80 gramm, 100 gramm tápértéke:

-453kcal

-15g zsír

-64g szénhidrát

-14g fehérje


Jelenleg tömegnövelő étrenddel próbálkozok, viszont a napi ch bevitel ~450-500g/nap nehézkesen jön össze, mert nem tudok napi 6x enni, csak 4x maximum.


Arra gondoltam, keresek valami "nasit" ami magas ch-val van, és viszonylag kevés zsír van benne, illetve annyira nem egészségtelen talán.

Aztán erre gondoltam, finom, szeretem, kevés zsír van benne (belefér bőven a napi zsírbevitelbe).


Szóval, napi 1 csomag ebből a termékből belefér egy ilyen étrendbe? Vagy van valami kifogásolni való benne?

Összetevők közt nem találtam semmi olyat ami kifogásolható lenne szerintem.


2020. márc. 30. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok lesz az a 450-500 g szénhidrát naponta.
2020. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés, de köszi a választ! :)


Nem sok az ajánlások szerint, 75kg vagyok, napi 6x ch és 2x fehérje /tskg a cél, mivel nem tudok szinte semmitől hízni.. Így 450g/napra jön ki a ch, vagy ez sok lenne? De ha alatta nincs hatás akkor..

2020. márc. 30. 18:10
 3/3 anonim válasza:
Szerintem simán belefér.
2020. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!