Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzéssel is formába...

Otthoni edzéssel is formába tudok lendülni?

Figyelt kérdés
Alapvetően vékony vagyok, nem akarok túl izmos lenni, csak ,,tónusosabb" vagy hogy is mondjam. Mivel edzőterembe nincs lehetőségem menni, nem csak a mostani helyzet miatt, hanem mert egy kis faluban lakunk, és a legközelebbi edzőteremhez is fél órát kell kocsival menni, tömegközlekedéssel többet. Vannak otthon súlyzók és gumiszalagok. Az ilyen YouTube és instagramm videók segítségével szerintetek otthon is tudok jó eredményeket elérni? Köszi a válaszokat és bocsi a hosszu magyarázatért :D

2020. márc. 31. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha eddig nem erősítettél akkor kitartó edzéssel otthon is látványos változás érhető el néhány hónap alatt. Később már kelleni fog az izmoknak a nagyobb terhelés, de amint írtad, nem a tömegnövelés a cél, hosszú távon meg saját súlyos gyakorlatokkal is fent lehet tartani egy szép, sportos testalkatot.
2020. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2020. márc. 31. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Natúrba, otthoni edzéssel, pontosan olyan leszel, amilyet leírtál, hogy lenni szeretnél, ha belegebedsz sem lehetnél így túl izmos.
2020. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,egyértelműen. Ha esetleg kevés lesz a súly, akkor majd rendelsz még tárcsákat ,én így csináltam és szépen fejlődök .
2020. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy melyik vidiket nézed de ha rám hallgatsz akkor súlyaid legyenek bőven és minden izomcsoportra legyen valami gyakorlatod ha van súlyzó azzal ha nincs szbad testsúlyyal.
2020. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!