Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mennyi idő míg...

Szerintetek mennyi idő míg elmúlik?

Figyelt kérdés
Kb.3 hete kezdtem el edzeni, nem nagyon tartottam pihenőnapot de nem is csináltam túl intenzíven, pont jól esett. Most ott vagyok hogy egy nap kb. 50-60 fekvőt csinálok szabályosan. egybe max 20-at. És kb 4 napja elkezdett brutálisan fájni a jobb mellizmom (intenzív izomláz) annyira hogy egyik nap 7 darab fekvőtől nem bírtam többet csinálni. Minden reggelre elenyhül és alig érzem majd nagy boldogan csinálok pár fekvőt és megint ugyan úgy... kenegetem krémmel, és tartottam 2 pihenőnapot is... Mikor lesz az a szint hogy annyira megerősödik, hogy már mondjuk el is fáradak a fekvőzéstől? Mennyi idő míg ez elmúlik?... Így nem igazán érek vele sokat ha csak a JOBB mellizmom faj..

2020. ápr. 1. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Félek, hogy ez valami más lesz. Ha képes vagy egyhuzamban 20 fekvőt csinálni, akkor számodra ez a gyakorlat nem olyan nehéz, hogy napi 50-60 komoly izomlázat okozna.
2020. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vagy lehet hogy pihenőnapokat kellene tartanod x naponként
2021. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!