Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás, tömegnövelés...

Szálkásítás, tömegnövelés sorrendje mindegy?

Figyelt kérdés

Ha előbb lefogyok amennyire szeretnék és utána szedek fel izmot,úgy is jó?

Csak mert mindenhol azt írják,hogy előbb tömegelnek,utána szálkásítanak.

Amúgy lány vagyok,és nincs különösebb túlsúlyom átlagos testalkatom van,csak szeretnék vékonyabb,formásabb lenni


2020. ápr. 2. 14:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a tudatlanságomért, ha vannak itt profibbak jól jönne ha "kioktatnának" kicsit:D
2020. ápr. 2. 14:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha vékonyabb szeretnél lenni, akkor egyértelműen szálkásítanod kell. Állíts be csekély mértékű kalóriahiányt (legfeljebb 500 kcal naponta), és eddz! Ha eddig nem voltál sportos, valószínűleg menni fog az izmosodás és a zsírégetés egyszerre. Ügyelj a megfelelő mennyiségű fehérjére!
2020. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mivel a "kettes" lelőtte a poént, én csak +1-et tudok adni neki :)
2020. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz ezzel a tömegnövelős dologgal, hogy a testzsírod ne szálljon el annyira. Én most beleestem ebbe a hibába és most látom, mennyit fogok emiatt s.opni most. Jó hosszu szálkásítás vár rám.
2020. ápr. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2020. ápr. 3. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!