Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan építsek úgy izmot hogy...

Hogyan építsek úgy izmot hogy nem hízok?

Figyelt kérdés
Izomépítéshez enni kell. Sokat. Viszont elhízni sem szeretnék. Mi lenne a megoldás?

2020. ápr. 3. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Erő, izom, tejet iszom.
2020. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kezdo vagy, akkor menni fog kaloria minuszban is, ha haladobb, akkor mert nagyon alacsony plusszal. Napi 100/200 plusszal zarsz, abbol nem lesz zsir. Meg ugy egyel, h inkabb a feherje meg a zsir legyen magasabban , mint a ch, es akkor nem lesz belole zsirosodas
2020. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Renben , köszönöm 😉
2020. ápr. 3. 15:22
 4/9 anonim válasza:
100%

Ha komolyabb, látványosabb eredményt szeretnél akkor muszály számolni a kalórát/makrókat véleményem szerint. Ahogy az előttem lévő hozzászóló írta, kis többlet elég ,hogy izomtömeget növelj zsírosofás nélkül.


Viszont szerintem a makrókra neked kell rájönnöd ,hogy a testednek mi a megfelelő, illetve az edzéstípusodhoz mi az optimális.

Pl. nekem a testem jobban működik CH-val. Elég aktív vagyok a nap folyamán, illetve erősportot űzök. Zsírt tartom a minimumom, amennyi a hormonháztartásomhoz szükséges.

Lehet vele játszadozni. Kipróbáltam a kevesebb ch, több zsír kombinációt is de nagyon gyengének éreztem magam az edzésen.

2020. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat igen, kevesebb ch val gyengebb leszel, de vmkt valamiert, ugy gondolom.
2020. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi fölött kell 1-200 kcal plusz?
2020. ápr. 3. 21:22
 7/9 A kérdező kommentje:
Van erre valami képlet? 70kgnál mennyi lenne amire még kell +200?
2020. ápr. 3. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Van keplet, de az csak hozzavetoleges, kiindulasi pontjnak jo. Onnan figyeld, h hizol e vagy csokken a sulyod, es akkor emelsz vagy csokkentessz a bevitelen.
2020. ápr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elkezdtem nézni mit eszek

Kb 2300-2500kcal naponta

~240g szénhidrát

~110g fehérje

~90g zsír

Nemtom milyennek kéne lenni

2020. ápr. 6. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!