Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek vonzó ha egy nő...

Szerintetek vonzó ha egy nő nagyon izmos? Mint például Rubint Réka.

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, mikor olyan tényleg jó izmos egy nő hasa,háta, karja. Illetve mit gondoltok a testépítő nőkről?

Sokat beszélgettünk erről a barátaimmal, és kíváncsi vagyok a véleményekre.



2020. ápr. 3. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem engem taszít a látvány, amikor már napbarnítóbban feszítenek . Munkatársam lánya is sorra nyerte a versenyeket.
2020. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Én a zömök lányokat csípem, akiken van egy kis fölösleg.
2020. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egyfolytában gyúrsz azzal szépíthetsz az alakodon, de a végére már rondíthatsz is rajta.
2020. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Egy férfi számára azok a nők vonzóak általában, akik nála láthatan kisebb önbizalommal, alacsonyabb rendű kisugárzással rendelkeznek, tehát "megszerezhető" kategóriának tűnnek. Ebből adódóan, ha egy nő izmos, az leginkább pont az ellentétes érzéseket fogja kiváltani egy férfiból.
2020. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Értem :) köszi a válaszokat!

Egyébként szerintem szimplán nem szép és nem nőies.

De nyilván ez csak az én véleményem, nem mindenkinek egyforma az ízlése.

2020. ápr. 3. 20:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy sportoló lány lehet szép, vonzó, mert attól a sporttól izmos, amit művel. Rubint Réka a saját testét megerőszakolva izmos, ez azonban ronda, sőt, az én szemléletem szerint undorító.
2020. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Fitnesz modell szinten izmos (pl. Janet Layug), az tud vonzó lenni, főleg szezonon kívül, amikor nincsenek leszáradva, bár nem minden testalkathoz illik egyformán. A női testépítők viszont borzasztóan taszítóak, plusz a szteroidok miatt borzasztóan is öregednek.


Rubint Rékát most nem tudom, hogy néz ki, de ő már azért egy középkorú nő és ha nem vonatkoztatunk el a fejétől, fiatalon sem volt valami vonzó.

2020. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Rubint Réka nem egy durván izmos kategória. Nézzetek Ms. Olympiát. A R. Réka féle fizikum az alacsony testzsír miatt nem nőies, több zsírral nagyon jól nézhet ki ez az izom mennyiség.
2020. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Rubint Réka még tetszik. Amig meg maradnak a női arányok addig tetszenek az izmok.


[link]


De a linkelt kategoria már sok.

2020. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Réka fizikuma mikor kicsit zsírosabb, kifejezetten tetszik. Sőt, még egy Bodó Dóri, Békefi Brigi, Kocsis Alexandra, Toldi Zsuzsa off season fizikum is tetszik. A számomra már nem nőies alak jóval "fölötte" van. Pl. egy Larissa Reis (bár most a gyerek miatt évek óta offseason) már off sason is sok.
2020. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!