Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szakács Lilla kokszol?

Szakács Lilla kokszol?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem ismerné, akkor:

[link]

Elgondolkodtam, mert itt azt szokták mondani, hogy minden versenyző használ valamit, de ő még olyan fiatal (15). A csatornáján én nem hallottam még erről beszélni, bár nem láttam az összes videóját. Bikini fitness kategória, magyar bajnokság felnőtt 3., junior 1., világbajnokságon junior 6. Én nem tudom hogy lehet kiszúrni az ilyesmit, csak azért kérdezem



2020. ápr. 4. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden megtörténhet...
2020. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Hogy valójában mi az igazság, azt csak Lilla tudja. :)
2020. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezzük meg Lillát!!!
2020. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Csajok nem kokszolnak
2020. ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 akkor pl a Toldy Zsuzsi a fehérjeportól lett ekkora. Azért ennyire nem vagyok hülye...

Ami miatt még eszembe juttott ez a kérdés, hogy az apja elég "nagynak" néz ki és szerintem ő szed valami okosságot. Es ugye a lanyát ő készíti, így lehet náluk teljesen elfogadott valamit nyomni

2020. ápr. 5. 00:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy lenne bármi benne, nem egy elérhetetlen forma az övé, sőt...



Az, hogy bárki engedi őt tápanyag hiányosan étkezni, ennyi idősen (Leírás szerint 16), az számomra egészen elképszető. Nem ítélkezem, félre ne értsetek, de fejlődő szervezet, kétlem, hogy erre lenne szüksége.

No mind1, saját vélemény.

2020. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 amaboy01 ***** válasza:
100%
Jesszusom, a csaj teljesen átlagosan nézz ki, versenydiétával meg vízhajtóval.... Semmi köze a kokszhoz.. 15 évesen csak k.válkodik. Elég gáz.
2020. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!