Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha most elkezden akkor kitudom...

Ha most elkezden akkor kitudom magam gyúrni?

Figyelt kérdés

Most ugye gyakorlatilag van 5 hónapom kigyúrni magam mert addig nem fogok találkozni osztálytársaimmal.

Már 3 hete elkezdtem edzeni eddig heti 7 szer csináltam de rájöttem hogy kell pihenő.

Most felosztottam izomcsoportokra es mindig van egy pihenő nap.Szoktam edzés után fehérjeport inni emellett több más fehérjét viszek be , jobban odafigyelek az étkezésemre.

183cm vagyok 62kg szerintetek mennyi izmot tudok felszedni ennyi idő alatt?elérhetek látványos változást jövő tanévre?

Ezek mellett ha van vkinek vmi jó tanácsa azt szívesen megfogadom.



2020. ápr. 6. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
meg fog látszani még a saját testsúlyos edzés is, de ahhoz hogy kigyúrd magad, inkább 5 évre lenne szükséged.
2020. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Látszani fog, ha eddig semmit nem sportoltál.
2020. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jol mennek a dolgok, havi 1 kilo izom korul azamithatsz. Az 5 honap alatt 5 kilo. Plussz meg a telitettseg is ratesz, szoval mar fel ev alatt is viszonylag sokat lehet fejlodni. Ha 5 honapig nem talalkozol veluk, fel fog tunni neiik
2020. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 6. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!