Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok tanácsot adni? 3...

Polipál kérdése:

Tudnátok tanácsot adni? 3 hónapja izmot növelek minimális zsírosodás nélkül tehát nagyon odafigyelek az étkezésemre.

Figyelt kérdés

Viszont nagyon kívánom a szemet kajákat (pizza,pékáru,fánk stb),Tarthatnék csaló napot? Attól félek hogy sok zsír fog rám jönni és izmot is fogok veszíteni, mivel én úgy csinálnám hogy előtte 2 napig nem ennék semmit(tehát edzeni sem lenne nagyon erőm) meg utána 1 napig . Ha én ennék csaló nap előtt is (mégha keveset is) bűntudatom lenne szval az kizárva

Aki tart ilyen napot ő hogy csinálja? Milyen gyakran?

Kérlek ,bunkó hozzászólásokra nem vagyok kivancsi



2020. ápr. 6. 11:10
 1/2 amaboy01 ***** válasza:
Beléd van betegedve a sok kutatás meg baromság... Szerintem offold a netet, és magadra hallgass, pihentesd a dolgot, ne kattogj ezen, nézz kevesebbet tükörbe. Sokan azt hiszitek mert le van írva meg "kutatás" bizonyítja akkor az máshogy nem lehet és csak úgy, te veled is csak úgy. Pihentesd, egyél nyugodtan, nyugodj meg, mert ha nyugodt vagy jobban tudsz figyelni a kajára meg az edzésre, ja és az életre is.
2020. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Emeld meg az asvanyi (minosegi!!!!) Anyagok szintjet. Amiota normalis dozisban eszek citrat kotesu magnrziumot (4-500mg /nap) azota nem kivanom en sem a szemetet
2020. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!