Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomstimuláló eszköz használat...

Izomstimuláló eszköz használata izomépítéshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy kemény, súlyzós edzéssel lehet igazi eredményeket elérni, de engem most az érdekelne, hogy izomstimuláló (ems) készülékekkel lehet-e valamilyen eredményt elérni? Van egyáltalán valami értelmük? Mégegyszer hangsúlyoznám, nem a súlyzós edzéshez mérten gondolom!

Köszönöm


2020. ápr. 8. 04:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2020. ápr. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos nagy kamu az egész, ne használj, inkább edz tovább.
2020. ápr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha pénzt akarsz kidobni (mert csak arra jó) dobd ki az ablakon. Több értelme van.
2020. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SZücsöm ***** válasza:

orvosilag lehet elektromossággal. Nekem haveromnak kellett bejárnia valahova mert fájt a háta és megállapították hogy valahol nagyon alulfejlett volt az izomzata és attól. (Tényleg nagyon vézna szegény).


Asszem heti 1x-2x kellett bejárnia és elektromosan stimulálták azt az izmát. De persze itt az a lényeg hogy azért is tudott használni mert alapból 0 izma volt ott.



De amúgy nem annak amit a különböző shopokban árulnak azoknak semmi haszna.

2020. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!